Daniela Peštová popřála Haberovi k šedesátce fotkou, na níž je vysmátý jak lečo. Fanynka mu dokonce složila básničku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
habera pestova
Zdroj: Nextfoto

Slovenský zpěvák Pavol Habera oslavil 12. dubna své 60. narozeniny. To se samozřejmě neobešlo bez řady gratulací a mimo jiné mu popřála i jeho partnerka Daniela Peštová. Ta se na svém instagramu svěřila s tím, jak vidí svého drahého nejraději, a také fanouškům přiznala, v čem všem jí pomáhá.

Habera je oblíbený zpěvák, který se proslavil už před mnoha lety jako frontman skupiny Team, fanoušci ho dnes milují ale především ve spojení s porotcováním pěvecké soutěže SuperStar. Kromě toho se ale ukazuje, že je také skvělým partnerem, který umí svou partnerku podržet v mnohém.

„Mám svou práci opravdu ráda. Ale nebylo to vždycky tak. K modelingu jsem se dostala úplnou náhodou. Ze začátku jsem se i styděla říkat, že jsem modelka. Dnes se těším na každou práci. Dnes, o nějakých 30 let později, pracuji s lidmi, s kterými sdílím úžasnou historii,“ svěřila se Daniela Peštová na svém instagramu. A jedním z lidí, kteří jsou pro ni i v tomto ohledu důležití, je právě Habera.

Takhle ho máme nejraději

U společné fotografie s Haberou modelka napsala: „Použiju tvojí oblíbenou hlášku – vysmátý jak lečo. Takhle tě vidíme nejradši. Tak co nejvíc takovýchto momentů,“ popřála svému partnerovi k šedesátinám. Na snímku se oba usmívají a je vidět, že jim to skvěle klape.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Daniela samozřejmě není jediná, kdo Haberovi přeje jen to nejlepší. Mnoho fanoušků si za poslední roky zvyklo, že umí být jak nepříjemným katem, který lidem říká bolestivou pravdu o jejich zpěvu, tak i usměvavým mužem, co se raduje z nových talentů.

A právě proto ho davy milují. Když se díky Peštové lidé dozvěděli, že má Pavol narozeniny, přání se začala na instagramu jen hrnout. Zpěvák si tak kulatiny užil rozhodně naplno a je jasné, že na tenhle svůj velký den jen tak nezapomene. A to je nejspíš to, čeho chtěla Peštová dostáhnout.

Smějte se častěji

Téměř 12 a půl tisíce srdíček, destíky komentářů. Takovým úspěchem se v showbyznysu nechlubí každý. Haberovi fanoušci přejí především zdraví, které má zatím ve svých šedesáti skvělé, ale také hodně úspěchů, co nejvíce usměvavých chvílí a další roky v porotě pěvecké soutěže.

„Přeji všechno nejlepší, hlavně to zdraví, a skvělou oslavu. Ale nepřežeňte to. A usmívejte se častěji, sluší vám to,“ napsala jedna sledující pod fotku. S jejími slovy souhlasí podobnými komentáři i další fanoušci. Peštová se tak v tomto ohledu dočkala velké podpory a Habera se snad bude skutečně více usmívat.

„Ať vám v očích štěstí září, ať se vám vždy dobře daří. Zpívání ať vás stále baví a ještě přejeme pevné zdraví. Ať srdce vás nebolí pro ty, kdo za to nestojí,“ složil Haberovi jeden z fanoušků dokonce básničku. Zpěvák si tak kromě klasických gratulací mohl užít i ty opravdu originální.

Zdroj: Instagram 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články