Daniela Choděrová po náročném rozvodu omezila natáčení. Věnuje se ale divadlu a tanci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Daniela Choderova
Zdroj: Profimedia

Proslavila se rolí Zdenky Vašíčkové v seriálu Rodinná pouta. Daniela Choděrová se v posledních letech objevila v několika seriálech, více se ale věnovala řešení svého osobního života. Má za sebou náročný rozvod s Hynkem Čermákem. Co dělá dnes a jak celou situaci ohledně rozpadu vztahu vnímá s odstupem času?

Natáčení Rodinných pout pro ni bylo podle jejích slov velkou příležitostí. Bezprostředně po skončení seriálu nicméně potřebovala spíše pauzu, než aby se hned pouštěla do něčeho dalšího.

Stáhla se z obrazovek

„Přestože to natáčení bylo výborná zkušenost, nechtělo se mi pak jít hned do dalšího seriálu. Herec by neměl zůstat u jednoho, jinak ho režiséři a producenti zařadí do jedné krabičky a těžko se z ní dostává. A druhým důvodem bylo, že pak jsem už neměla čas, starala jsem se totiž o dvě děti a snažila jsem se vytvořit zázemí partnerovi,“ citoval její slova Blesk.

Přestože se snažila pracovat na rodinné pohodě, nakonec se její manželství s Hynkem Čermákem rozpadlo. A ona to nesla velmi těžce. Manžel se ji rozhodl opustit, což nečekala a považuje to dodnes za zradu.  Ve vztahu spolu totiž byli 16 let.

„Nebylo moc o co bojovat. Měli jsme obyčejné problémy, asi jako všichni. Chvíli to bylo bezvadné a chvíli horší. Nic tragického, žádná vleklá krize. Nikdy mě nenapadlo, že by odešel. A najednou jsem byla postavená před hotovou věc. Prostě se zamiloval,“ říká Daniela s tím, že ji muž opustil kvůli jiné ženě.

Divadlo jako správná cesta

Daniela si zahrála v pár seriálech, necítí se nicméně příliš jako televizní herečka. V poslední době se hodně našla v divadle. Tam také využívá svou lásku k tanci na tyči. Tomuto sportu se věnuje dlouhodobě, a dokonce je v něm dvojnásobnou mistryní republiky.

Choděrová se kromě toho také věnuje charitě. Je patronkou Centra Locika, které se snaží pomáhat dětem ohroženým domácím násilím. Její děti jsou už sice dospělé, přesto se jim ale snaží věnovat naplno a ráda s nimi vyrazí na víkendový výlet.

Zdroj: Kafe, Blesk, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články