Daniel Rous propůjčil hlas Rossovi z Přátel. Herecké nadání předal i svému pohlednému synovi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
daniel rous
Zdroj: Nextfoto

Se jménem Daniel Rous si mnoho lidí spojí řadu televizních seriálů, ale také divadelní role, ve kterých si jeho nositel zahrál. V jednom případě je ale jeho jméno doslova neodmyslitelné. Propůjčil totiž v českém znění hlas Rossovi Gellerovi ze seriálu Přátelé. Kromě herectví a dabingu se ale také věnuje své rodině. Herecké nadání předal svému pohlednému synovi.

Už dlouhé roky žije Rous s partnerkou Lucií Spiegelovou. Ačkoli on je herec a ona kosmetička, podle všeho jim to skvěle klape. Mají totiž celou řadu společných zájmů. Jedním z nich je i divadlo, tím to ale rozhodně nekončí. V rozhovoru pro iDNES na sebe pár prozradil mnohé podrobnosti.

„Seznámili jsme se kde jinde než v divadle, konkrétně v Divadle Na Fidlovačce. Luciina dcera tam pracovala na baru a Lucie jí chodila, jen tak ze zájmu, pomáhat. A tam jsem si jí všiml,“ vypráví Daniel. Prý ale trvalo dlouho, než se z kamarádů stali partneři.

Povídali jsme si a pak se to nějak zvrtlo

Na dotaz, jak přesně se z přátelství stal vztah, Daniel odpovídá, že si to pamatuje jen velmi nepřesně. Tomu se jeho partnerka směje: „To je pro muže typické! Zato já si moc dobře vzpomínám, jak to bylo. Jsem totiž přesvědčená, že jiskra mezi námi přeskočila hned, ale protože jsme ještě neměli ani jeden úplně vyřešené své závazky, drželi jsme se nějaký čas od sebe.“

Dodává, že ačkoli je pro ni manželství důležité, Daniel se prý do svatby nežene. A je to i tím, že on i jeho přítelkyně už svatbu za sebou mají. Lucie byla vdaná jednou a skončilo to rozvodem po 24 letech. Daniel už prošel dvěma rozvody a nehodlá riskovat další.

„Přiznávám, že jsem byl ženatý už dvakrát, a přitom instituci manželství k životu nijak zvlášť nepotřebuju. Jsem Vodnář v ascendentu Lva a na mě to přesně sedí; sice nechci být sám, potřebuju mít vedle sebe partnera, ale zároveň potřebuju mít svobodu,“ objasnil.

daniel rous lukas rous

Zdroj: Profimedia

Syn se vydal ve stopách otce

Ze svého prvního manželství má Daniel Rous syna Lukáše. Tomu je 36 let. A zatímco jeho otec naposledy zazářil v seriálu Devadesátky, kde si v jednom z dílů zahrál roli pražského policejního ředitele, syn se s ním potkává na jevišti divadla.

V Divadle Na Fidlovačce ve hře Eva tropí hlouposti hrají dokonce spolu. Jestli jednou Lukáš dospěje i do toho, aby se pravidelně ukazoval v televizi, to není jisté, podle tatínka na to talent ale má. Navíc je to sympaťák, na kterého ženy letí, byla by škoda toho více nevyužít.

Na svého syna je hrdý a se svou partnerkou šťastný. Nic víc si snad ani ve svých 61 letech Daniel Rous nemůže přát. Je jasné, že umělec má ještě spoustu energie a do budoucna tak možná ještě fanouškům leccos ukáže. A pokud ne on, jeho syn rozhodně.

Zdroj: iDNES, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články