Daniel Krejčík si po rozchodu s Matějem Stropnickým užívá takové maličkosti jako soukromí v bytě bez prohlídek

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Daniel Krejcik
Zdroj: Profimedia

Byli jako princové na zámku, který se jim ale tak trochu rozpadal nad hlavou. Všechno však zvládali díky lásce, kterou k sobě cítili. Nyní je vztah Daniela Krejčíka a Matěje Stropnického minulostí a může za něj prý Matějova nevěra se ženou. Daniel se vrátil do Prahy, užívá si bytu bez prohlídek a ctí dohodu s Matějem, že o rozchodu nebudou mluvit.

V roce 2018 se partneři přestěhovali do Osečan na Příbramsku, kde se ujali zchátralého zámečku a začali ho renovovat.

Nyní je ale vztah minulostí a za jeho rozpadem má stát žena.

Nevěra s ženou, nebo došla Danielovi trpělivost?

„Bylo to s ženou a Dan se o tom dozvěděl. Strašně ho to ranilo, s Matějem se rozešel a vrátil se do Prahy,“ řekl pro deník Blesk zdroj.

Ačkoliv to ani jeden z nich nepotvrdil, ani nevyvrátil, nebylo by to až tak překvapující. Matěj do svých devatenácti let randil se ženami, a pro otce byl proto jeho coming out velkým šokem. Jeho tehdejší manželka Veronika Žilková o tom věděla dříve a přijala to s pochopením.

„Praha je malá a já věděla o dva roky dříve než Martin, že Matěj je homosexuál. Mlčela jsem. Když mu to pak Matěj řekl, byl z toho v šoku,“ píše herečka ve své knize.

Server Prima ženy také připomíná, že partneři měli dohady i kolem dítěte a zveřejnil úryvek z Danielovy knihy Nadělení: Příběhy kluka ze zámku.

„Říkal jsem ti o tom několikrát, ale tys to asi nebral vážně. Tak jsem si myslel, že když se k tomuhle rozhodnutí v Praze nemáš, nevidíš ho přes všechny volby, schůzky, kariéru, tak se s tebou odstěhuju na venkov, kde budeme mít soukromí a žít normální život. Já si nepřál žádnej zámek, přál jsem si mít s tebou rodinu. Abychom byli tři,“ píše upřímně Daniel.

Pravdu znají jen oni dva a nemusí za tím být ani nevěra. Možná chtěl jen Krejčík konečně normálně bydlet. Ostatně několikrát se zmiňoval, že mu život na zámku moc nesedí.

Užívá si své soukromí a ctí dohodu s Matějem

Daniel se po rozchodu vrátil do Prahy a našel si malý byteček, ve kterém si užívá soukromí.

„Já mám teď takovou malou chvíli, než pojedu dabovat, tak jsem si řekl, že to tady otočím proti sobě a řeknu vám to, na co se mě teď strašně moc často ptáte, a to, jak se mám. Hele, docela dobrý. Paradoxně fakt docela dobrý. Začínám žít svůj nový život, který má spoustu roztomilých fajn výhod,“ svěřil se sledujícím na instagramu.

Ve videu pak pokračoval, že co se soukromého života týče, užívá si teď soukromí. Není se čemu divit, s Matějem ukázali své soukromí ve Výměně manželek, a navíc museli dělat prohlídky zámkem, aby si vydělali na jeho rekonstrukci.

„V tom mém pražském bytě nejsou prohlídky. Můžu tam mít ‚binčus‘. Jako nemám, ale můžu mít,“ řekl dále s úsměvem.

Ve společnosti se objevil poprvé v lednu a hned novinářům hlásil, že ohledně soukromí mluvit nebude. „My jsme se rozhodli, že k těm věcem nebudeme nic společně říkat,“ prozradil deníku Blesk.

Bývalí partneři se ale musejí ještě dohodnout na vyrovnání ohledně zámku, kvůli kterému se dokonce zadlužili.

Zdroje: Blesk, iDNES, Instagram, Prima ženy

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články