Daniel Hůlka vyrazil s krásnou manželkou a dcerou do Českého Krumlova. Jeho Rozárka roste jako z vody

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
daniel hulka
Zdroj: Profimedia

Daniel Hůlka je nejen vynikající zpěvák a herec, ale také otec a manžel. V rodině má obrovskou podporu, jak se v minulosti už několikrát ukázalo. A není tak divu, že ho často doprovází na jeho představení nebo že se chlubí umělec společnými fotkami na svém Instagramu.

V nedávné době se vlasatý sympaťák objevil v novém muzikálu s názvem Robinson Crusoe. Premiéra představení proběhla v září minulého roku a mezi těmi, kteří se v publiku objevili, samozřejmě nesměla chybět ani zpěvákova rodina. Žena Barbora a dcera Rozárka ho přišly podpořit potleskem.

Ačkoli se Hůlka pro extra.cz svěřil, že u porodu své dcery, která roste jako z vody, kdysi nebyl, protože k němu prý chlapi nepatří, nechal se slyšet, že je jeho Rozárka naprosto úžasná a moc pro něho znamená. Stejně tak i jeho manželka. Je jasné, že chvála v rodině je vzájemná. O tom, že všechno skvěle funguje, nikdo nepochybuje.

Pražský rodák milující Čechy

Daniel Hůlka je sice rodák z Prahy, miluje ale významná česká města, kde jsou krásné památky, nebo třeba jenom zajímavá místa, ze kterých čpí pohoda. K těm rozhodně patří i Český Krumlov, který podle všeho zpěvák a herec rád navštěvuje. A není sám.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniel Hůlka (@daniel.hulka)

Na Instagramu se nedávno pochlubil společnou fotografií s rodinou, ke které připsal: „Náš milovaný Český Krumlov.“ On i celá jeho rodina se na snímku usmívají před místním kostelem a je vidět, že si výlet všichni tři společně užívají.

Na snímku je znát, že i přes ponurou atmosféru, kterou dovedou kostely a přilehlé hřbitovy navodit, a přes zimu, která donutila dokonce i zpěváka vytáhnout teplou čepici, byl výlet krásným zážitkem. A pravděpodobně nejde ani o první, ani o poslední podobný den venku.

Pozdravy a srdíčka

Fanoušci v komentářích pod příspěvkem Hůlkovi vzkazují, že mu přejí do života jen to nejlepší a že ho pozdravují. Většina z nich přidává srdíčka a veselé emotikony a mnozí se shodují s Hůlkou na tom, že je Český Krumlov krásným městem, které si zaslouží poctu.

Zpěvák na svém profilu sdílí celou řadu z fotografií ze svých vystoupení, mnoho se jich ale týká také jeho rodiny, a je tak vidět, jak moc je pro něho důležitá. Společný den s nimi si užívá snad pokaždé, když má volno, takže pokud zrovna nepotěší sledující záběrem z divadla, ukáže jim něco ze svého soukromí.

Možná díky tomu je také tolik oblíbený a lidé už se nemohou dočkat, co ukáže příště. Hůlka je důkazem toho, že i fotka z obyčejného rodinného výletu do Českého Krumlova může zaujmout a přilákat pozornost mnoha.

Zdroj: Instagram, extra.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články