Daniel Hůlka se v minulosti bál o svůj život. Říznul sebou na podlahu a začal se klepat

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Daniel Hulka
Zdroj: Nextfoto

Daniel Hůlka vždy věřil tomu, že většina nemocí má původ v psychickém stavu člověka. V současné době se cítí skvěle jak psychicky, tak i fyzicky. Podle serveru Super výrazně zhubl a na poslední společenské akci vypadal skvěle.

„Myslím, že když je člověk šťastný, tak i to zdraví funguje líp,“ cituje Super Hůlku. Přitom ale v posledních letech neměl zdravotně příliš štěstí. Není tomu tak dávno, co trpěl panickými atakami. Z těch mu pomohla především rodina.

V životě si sáhl na dno dvakrát

Hůlka přiznává, že v jeho životě byly dva okamžiky, kdy na tom byl opravdu hodně špatně. Poprvé mu bylo teprve 21 let. Tehdy mu zemřel jeho tatínek, který mu dodnes velmi chybí.

Druhé nejhorší období pak bylo čtvrt roku boje s nemocí, u které měl jen 50% šanci na přežití. Několik měsíců ležel na JIP s nemocnou slinivkou.

„Myslel jsem, že umírám, a ono to vlastně bylo padesát na padesát, jestli umřu, nebo ne. Moc mi pomohli doktoři a sestřičky na Bulovce. To jsou svatí lidé,“ řekl Hůlka v roce 2019 pro Aha!

Panické ataky

Kromě problémů se slinivkou trpěl v minulosti zpěvák také depresemi a měl panické ataky. Ty se projevovaly navenek jako epileptický záchvat.

„Absolvoval jsem desítky vyšetření. Nikdo dlouhou dobu nevěděl, co se mnou je. Říznul jsem sebou na podlahu a začal se klepat. Panická ataka je taková mrcha. Dokud jste pod silným tlakem, vydržíte to. A pak to zničehonic přijde,“ vysvětlil zpěvák pro iDNES.

V nejtěžších chvílích jeho života mu pomohlo to, že při něm vždy stála jeho manželka, a to, že má malou dcerku, pro kterou by udělal úplně všechno na světě. Díky šťastné rodině se dokázal z nejhoršího dostat a dnes se cítí šťastně a zdravě.

Zdroj: iDNES, Super, Šíp, Aha!, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články