Daně Batulkové popřála dcera k narozeninám. Kdysi měly komplikovaný vztah, teď jsou nejlepší kamarádky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dana Batulkova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Dana Batulková oslavila 16. března své 65. narozeniny. K těm jí popřála na sociální síti i dcera Mariana Prachařová. Právě s tou přitom v minulosti měla Batulková komplikované vztahy, dnes jsou z nich ale nejlepší kamarádky.

Rády spolu cestují nebo si sednou na společnou večeři. Mluví spolu otevřeně úplně o všem a vzájemně si pomáhají. Jejich vztah je vlastně ideální. Jenomže tomu tak nebylo vždy.

V pubertě to s ní měla těžké

Před více než 20 lety se rozpadl Batulkové vztah s Davidem Prachařem. Dceři tehdy bylo jen 6 let. O ni i o Jakuba Prachaře se herečka zvládla postarat sama, když ale přišlo období Marianiny puberty, hodně věcí se změnilo, píše server Aha!

„Nejtěžší zkouška pro mě byla její první vztah. Vůbec jsem si s tím nevěděla rady, bylo jí tehdy patnáct. Nevěděla jsem, jak k tomu přistoupit, a měly jsme tehdy docela velké hádky,“ přiznala se herečka.

Nakonec se ukázalo, že byl mladík, kterého si její dcera vodila domů, docela milý a hodný kluk. S Marianou zůstal 4 roky. Dnes už je Mariana dospělá a její maminka se jí rozhodně nesnaží mluvit do života. Vztahy mezi nimi se narovnaly a ony si skvěle rozumí.

Přání k narozeninám

Že pro Marianu maminka hodně znamená, dokázala mladá herečka na svém instagramu, kde popřála Batulkové k narozeninám velmi upřímnými slovy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mariana Prachařová (@maripracharova)

„Nejdražší žena mého života dneska slaví. A já si přeju, ať v jejím věku takhle zářím,“ uvedla. Přidala několik fotografií, na kterých je vidět nejen vysmátá Dana, ale také velká kytice a narozeninový dort. Rozhodně šlo o pořádnou oslavu, kterou si i díky dceři Batulková naplno užila.

Pod příspěvkem se navíc objevilo mnoho komentářů nejen od fanoušků, ale také od slavných kolegů. Na herečku si vzpomnělo opravdu hodně lidí a ona tak nejspíš prožívala velký den skutečně naplno.

Zdroj: Instagram, Aha!, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články