Dana Morávková vzala rodinu na Louskáčka. Nechyběl ani syn, který studuje prestižní univerzitu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dana moravkova
Zdroj: Profimedia

Ani Daně Morávkové se nevyhnulo kouzlo sociálních sítí. A tak herečka poměrně pravidelně na svém Instagramu sdílí zážitky ze svého života a komunikuje s fanoušky. Když se svěřila, že byla společně s manželem a synem na Louskáčkovi, spustila hned vlnu komentářů.

Ke svému působení na sociálních sítích se Dana vyjádřila už dříve pro idnes.cz: „Ano, je to určitý druh kontaktu a já jsem odjakživa komunikativní člověk. Zajímá mě, co si myslí ostatní, jak vnímají mou práci i okolní svět. Musím říct, že vesměs mě sledují fajn lidé,“ napsala.

„Na konci loňského roku se svým mužem Petrem Maláskem oslavili 25. výročí jejich svatby,“ napsal před nedávnem web expres.cz. I po letech ale manželství skvěle funguje a rodina společně vyráží na různé akce. Morávková si svůj život užívá po boku dvou Petrů.

Tím prvním je její muž Petr Malásek, klavírista a hudební skladatel. V roce 1998 se páru narodil chlapec, kterému dali jméno po otci a jenž momentálně studuje prestižní univerzitu ve Velké Británii, konkrétně anglickou literaturu a tvůrčí psaní.

„Teď je ve třeťáku a jako další obor si přibral novinařinu. Díky koronavirové epidemii, která obrátila svět vzhůru nohama, ho máme doma, studuje distančně, ale chystá se vrátit zpátky. Kotvy zvedne, co nejdříve to půjde. Moc mu to přeju, vím, že je tam spokojený a studium ho baví,“ řekla v květnu 2021 v rozhovoru pro iDnes.cz

A právě s oběma Petry vyrazila Morávková do společnosti a jako každý rok si užili vánoční svátky ve velkém stylu.

Opět v Národním divadle

Každý rok po Vánocích vyráží Morávková s rodinou za nějakou tou kulturou. Letos to byl balet Louskáček, jak ale v příspěvku naznačila, už nějaký ten čas navštěvují velká představení pravidelně a je to něco jako vánoční zvyk rodiny.

„Každý rok ve stejnou dobu. Balet Louskáček v Národním divadle,“ připsala stručně k fotce, na které se společně se svým mužem i synem usmívá na fanoušky. A některým z nich došlo, že možná promarnili šanci svého života, když si jí mezi návštěvníky představení nevšimli.

Neuvěřitelné

„Tak to je neuvěřitelné, já tam byla taky,“ píše jedna z fanynek s tím, že se chtěla s Morávkovou už dávno potkat a je jí líto, že ji nezahlédla. Stejně tak se přidává i několik dalších lidí, kteří smutní nad tím, že se nezvládli s herečkou vyfotit. Představení, zdá se, nadchlo mnohé natolik, že neměli moc čas se rozhlížet.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dana Morávková (@danamoravkovaofficial)

„Krásná tradice. Skoro závidím. Přeji krásné svátky,“ napsal jeden ze sledujících. Jiní zase dodávají, že Louskáčka viděli už před Vánocemi a ptají se Dany na její názor na představení. „Louskáček je nesmrtelná vánoční klasika,“ dodává někdo závěrem.

Zda vyrazí na představení rodina i za rok, zatím není jasné, podle všeho je to ale velmi pravděpodobné. Tradice by se neměly porušovat. Možná tak ti, kteří letos nestihli od Morávkové získat podpis, budou za rok pozornější.

Zdroj: Aha!, expres.cz, idnes.cz, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články