Dana Morávková poslala pozdrav z Varů. Vyfotila se tam s kolegyní z Ordinace

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Moravkova Dana
Zdroj: Nexfoto

Dvě krásky ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se sešly na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Zatímco Dana Morávková je jeho pravidelnou návštěvnicí, Patricie Pagáčová tam byla letos úplně poprvé. Evidentně si to ale obě dámy pořádně užily.

Herečka Dana Morávková patří mezi stálice Ordinace v růžové zahradě 2. Do projektu se přidala už v roce 2008 a od té doby stále ztvárňuje lékařku Zdenu Tichou.

Fanoušky Ordinace potěšily společnou fotkou

Naproti tomu její herecká kolegyně Patricie Pagáčová v seriálu z lékařského prostředí teprve začíná. Od roku 2022 zde ztvárňuje vrchní sestru chirurgie Evu Kalinovou.

Obě dámy se nyní sešly na festivalu v Karlových Varech. A jak je vidět na snímku, který Morávková vložila na svůj instagram, oběma to velice sluší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dana Morávková (@danamoravkovaofficial)

Dana se těší na filmy

Střípky z festivalu zveřejňuje Dana na sociálních sítích relativně často. Sama už je na této kulturní události totiž jako doma. Jak se svěřila nedávno deníku Super, umí si ji pořádně užít.

A to i se svým manželem Davidem Matáskem. „(…) my opravdu chodíme na filmy. Zvládneme třeba tři nebo čtyři filmy za den,“ vysvětlila.

Pagáčová si odbyla premiéru na party

Naproti tomu její mladší kolegyně, známá také ze seriálu Ulice, byla na Mezinárodní filmovém festivalu v Karlových Varech letos úplně poprvé.

„Musím se přiznat, že jsem z toho pořádně nervózní. Hlavně z toho, abych měla vhodné oblečení,“ svěřila se sympatická herečka deníku Super.

Ačkoliv je stále zavalena mateřskými povinnostmi, ve Varech stihla alespoň jednu pořádnou party. Potkala se na ní například s hercem Jiřím Mádlem, zpěvákem Milanem Peroutkou či moderátorem Liborem Boučkem.

Zdroj: Super, Instagram, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články