Dana Morávková nebyla v dětství nevinná holčička. Její hororový vzhled vás vyleká

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
dana morávková
dana morávková

Přestože letos oslaví herečka Dana Morávková důležitý milník, bude jí totiž padesát, rozhodně na to nevypadá a od dětských dob se prakticky nezměnila. Usměvavá tvář totiž sympatickou hvězdu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 zdobila už jako malou holku.

Představitelka Zdeny Suché ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 herečka Dana Morávková snad vůbec nestárne. Sympatická hvězda vypadá stejně skvěle dnes i před dvaceti lety.

Herečka se totiž na svých profilech na sociálních sítích občas pochlubí starší fotografií.

Opravdu je to ona?

Před několika týdny zveřejnila černobílou fotografii, kde jako mála holčička drží v ruce panenku. No drží, herečka ji z jejích šatiček spíše svléká a vypadá to, že ji dotěrný fotograf trochu nemile překvapil. Většinu fanoušků překvapily její kudrnaté světlé vlásky i buclatá tvářička.

Roztomilá ale herečka bezesporu byla už jako malá. A jak sama s nadsázkou říká, k módě měla vždycky skvělý vztah, ale k dětem se prý u teď chová mnohem lépe než na fotce, kde panenku svléká a strká jí prst do oka. Celá fotografie působí tak trochu jako z hororu. Posuďte sami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dana Morávková (@danamoravkovaofficial)

První fotka se synem

Během jarní karantény, kdy se stejně jako většina Čechů zavřela doma, zase zveřejnila dvacet let starou fotografii, na které je s čerstvě narozeným synem Petrem a manželem Petrem Maláskem.

To bylo v době, kdy uváděla Snídani s Novou, a právě tato fotka je tou úplně první s její nově rozrostlou rodinou.

Herečka na ní září štěstí, ale nutno podotknout, že i dnes vypadá skvěle. I ona sama se občas pozastaví nad tím, jak čas utíká, a proto je ráda, že během karantény měla čas projít staré fotky a zavzpomínat na dobu několik desítek let zpátky.

Vzhledem k tomu, že nyní se vrátila do pracovního kola, má už na vzpomínání času méně.

Autor: Barbora Turková


Související články