Dana Morávková nasadila kvůli divadelní roli paruku. Místo kaštanové barvy vlasů bude mít zrzavou

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Moravkova Dana
Zdroj: Profimedia

Instagramoví sledující Dany Morávkové zažili před pár dny pořádný šok. Populární herečka na sociální síť přidala fotku, na které byla jen těžko k poznání. V ohnivě zrzavé barvě vlasů a s výraznou rtěnkou jí to sice moc slušelo, její přirozený vhled je ale přece jen trochu lepší.

Dana Morávková stejně jako mnohé jiné hvězdy propadla kouzlu sociálních sítích. Na svůj instagramový účet nejčastěji přidává své fotografie či informace ohledně svých pracovních aktivit.

Změna je život

V úterý ale sympatická Zdena z Ordinace v růžové zahradě své sledující pořádně překvapila. Na profil totiž nahrála svou fotografii, na které vypadá úplně jinak, než jak jsou její fanoušci zvyklí.

Na snímku má místo svých kaštanových vlasů pořádně sexy zrzavou. Celý účes je navíc vylepšen ofinou, která herečce velmi sluší. Výrazná rtěnka a černé brýle jsou jen třešničkou na dortu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dana Morávková (@danamoravkovaofficial)

Sledující byli pořádně překvapeni

„Vlasy super,“ napsala pod fotku uživatelka Jarmila. „Sluší,“ myslí si Radmila. „Jeee, sluší Vám to, ale chvilku sem musela přemýšlet, kdo je vyfocen,“ přiznala Hana. Ačkoliv to Daně sluší, její přirozený vzhled se k ní přece jen hodí trochu více.

Toho si je naštěstí vědoma i sama herečka, takže zrzavá barva není jen odvážný experiment, ale paruka, která je potřeba k její nové divadelní hře.

„Za touto proměnou stojí nová divadelní role. A pokud jste mě nepoznala, tak je to dobře, protože by mě v začátku neměli poznat ani diváci či fanoušci,“ vysvětlila pro Super.

V reálu paruku nepotřebuje

Na divadle tak herečka občas použije paruku, v reálném životě to ale ani v nejmenším nemá zapotřebí. Její vlasy totiž samy o sobě vypadají nádherně. Jak ale Dana nedávno přiznala, žádnou velkou péči jim nevěnuje.

„Jsem toho názoru, že pleť i vlasy jsou hodně ovlivněny geny. Mé vlasy jsou kvalitní a pevné, takže je nezatěžuji zbytečně přehnanou péčí,“ vysvětlila v rozhovoru pro web Pro ženy.

Jeden tip ale přece jen má. „Když mi bylo asi 14 let, jedna starší paní maskérka mi poradila, abych si vlasy nechávala volně schnout a neničila si je teplým vzduchem z fénu či kulmy,“ svěřila se. Dana Morávková je tak jasným důkazem toho, že dobrá genetická výbava může být pro ženy pořádnou výhrou.

Zdroj: Instagram, Super, Pro ženy

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články