Dana Morávková napodobila slavnou pózu Marylin Monroe. Její šaty sotva zakrývaly to nejdůležitější

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dana moravkova
Zdroj: Nextfoto

Dana Morávková, stejně jako její herecká kolegyně Patricie Pagáčová, navštívila velmi oblíbené místo v Paříži – Montmartre. Ukázala však, že má smysl pro humor, a představila se v zajímavé pozici.

Svou fotografií na instagramu potěšila své fanoušky, protože na ní vypadá přesně jako Marilyn Monroe. Její šaty sotva zakrývají to nejdůležitější, Morávková má dokonce velmi podobný výraz. K příspěvku pak připojila také několik veršů z básně od Jacquese Préverta.

Česká Marylin Monroe v Paříži

Morávková se ani ve svém věku rozhodně nemusí stydět ukazovat svou postavu. Na té si samozřejmě zakládá, protože jako herečka musí vypadat skvěle. Na snímku jí to velmi sluší, protože se na něm usmívá a vypadá velmi spokojeně.

Herečka má sice na nohou bílé tenisky, nikoli lodičky, jak by se možná slušelo, ale dělá dobře, protože stojí nad mřížemi, do kterých by se v botách na podpatku probořila. Sukni si drží jen těšně nad stehny a má co dělat, aby celou situaci ustála.

Morávková oblékla modravé šaty, které jsou poseté malými bílými puntíky. Její světlá kabelka skvěle ladí s jejími brýlemi, které mají kulatý tvar a dokonale sedí jejímu tvaru obličeje. Do objektivu se herečka usmívá a viditelně ji tento výlet baví.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dana Morávková (@danamoravkovaofficial)

Vzpomínka na první výlet do Paříže

Herečka už několikrát fanouškům ukázala snímky z tohoto výletu do Francie. Rozhodla se tak podělit o zážitky a také o svého manžela, se kterým si fotí selfie. Vzpomínala také na dobu, kdy se s manželem vydali do Paříže poprvé.

„V roce 1995 jsme spolu byli poprvé v Paříži… asi už tenkrát byly mobily, ale určitě fotit neuměly. Paříž dnes, po 27 letech. Krásné Velikonoce!“ napsala k jejich společnému snímku. Fanoušci jsou nadšení hlavně z toho, že je tento pár stále spolu a ukazuje, že i po tolika letech se manželé mohou mít rádi.

Morávková patří mezi herečky, které jsou velmi často obsazované. Není divu, protože vypadá stále skvěle a je vidět, že se ji daří v soukromém životě, protože se to pak odrazí i do toho pracovního.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články