Dámy, pozor: Adam Mišík se ukázal s dvojníkem Johna Snowa. Tenhle fešák vám nedá spát

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Adam Mišík
Zdroj: Profimedia

Syn známého zpěváka Vladimíra Mišíka se stýká se samými zajímavými lidmi. Po otci zdědil neuvěřitelný talent a snaží se prorazit v hudebním průmyslu. Podaří se třiadvacetiletému mladíkovi dosáhnout stejné slávy, kterou získal jeho otec?

Adam Mišík je český zpěvák a herec. Je mladším synem hudebníka Vladimíra Mišíka. Už od dětství se objevuje na televizních obrazovkách. Před několika lety se vydal na sólovou dráhu a stal se objevem roku v anketě Český slavík Mattoni.

Nevlastní bratr je velký fešák

Adam Mišík má doopravdy styl. Velké množství fanynek by si přálo žít po boku známého zpěváka. V minulosti byla jeho partnerkou Sara Sandeva, která se objevila v seriálu Gympl. Pak si zahrál například ve videoklipu zpěvačky Hany Zagorové.

Adam se na svém instagramovém profilu pochlubil fotkou s doopravdy velkým fešákem. Příspěvek, na kterém sedí společně s Trentem Garettem, sklidil velký úspěch. Trent je americký herec a model. Účinkoval například v pořadech na televizním kanále Disney Channel.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MISIK 2.0 (@adammisik)

Nikdo by netušil, že Trent je nevlastním bratrem Adama Mišíka. Zpěvák to napsal ke zmiňovanému příspěvku na sociálních sítích. „S mým bratrem, který má jinou matku a je bratrancem herce Johna Snowa.“

Trent se doopravdy podobá známému herci ze seriálu Hra o trůny. Fanoušci si po přidání fotky mysleli, že je to doopravdy on. Po delším pátrání však pochopili, že se doopravdy jedná jen o velkou podobu.

Nové skladby

Adam Mišík plánuje nové skladby, které budou snad brzy vypuštěny do světa. Jedná se o poněkud drsnější styl hudby, než na který jsme byli od cukrouše Adama zvyklí. Jeho první singl byla píseň Tvoje světy, která byla velice oblíbená.

Aktuálně pracuje na projektu Hills97, který se pochlubil už čtyřmi písněmi. Na jedné skladbě dokonce spolupracoval s Benem Cristovaem.

Za půl roku se stala skladba hitem a má neuvěřitelných jeden a půl milionu zhlédnutí. Kdo ví, třeba se Adam s Trentem objeví v nějakém chystaném seriálu.

Autor: Štěpán Pacík


Související články