Další svatba ve Slunečné: Fanoušci na sociálních sítích spekulují, kdo do toho praští tentokrát

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lucie Polisenska
Zdroj: Profimedia

Svatba je nezapomenutelnou životní událostí. Velké přípravy vyvrcholí dnem, kdy si dva zamilovaní jedinci řeknou své „Ano“ a společně se pak vydají na svatební cestu. Ačkoliv se kvůli probíhající pandemii svatební obřady konají s určitým omezením, na jednom místě se svatby odehrávají i nadále.

Lucie Polišenská je česká divadelní, televizní a filmová herečka. V minulosti vystudovala pražskou DAMU, dlouhá léta působila v Divadle na Vinohradech. Velice známou se stala díky oblíbeným televizním pořadům.

Něco se chystá?

Snaží se nám Lucie fotografií na svém instagramovém profilu odhalit nějaké tajemství? Nedávným příspěvkem totiž zvedla velké množství otázek a fanoušci oblíbeného seriálu Slunečná by rádi věděli, co se chystá.

Lucie se při natáčení blýskla se svým seriálovým bratrem Štěpánem, kterému v seriálu aktuálně pomáhá v boji s depresemi. Oba dva se ovšem vydali na velkou událost, kterou vzbudily velkou vlnu otázek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Polišenská (@luciepolisenska)

Po svatbě s veterinářem Martinem a nevydařené svatbě Johna a Denisy nás čeká další svatba. Řeknou si tentokrát své „Ano“ Janek a Týna, nebo nás seriál překvapení svatbou úplně někoho jiného?

Fanoušci, kteří seriálem doslova žijí, se u příspěvku snaží přijít na to, kdo se bude brát. Většina z nich totiž nechce, aby se svatba Janka a Týny odehrála až v úplně posledním díle.

Kráska se vším všudy

Lucii to v seriálu doopravdy sluší. Věděli jste ale, že je tato herečka velice šikovná i mimo kamery? Nedávno o tom přesvědčila své sledující, kteří nestačili zírat. Lucie se totiž na svém instagramovém profilu pochlubila svou tvorbou v kuchyni.

U příležitosti Velikonoc doma napekla velké množství perníčků, které zářily všemi možnými barvami. Ke své tvorbě dodala: „Dělala jsem perníčky! Vždycky to mám hrozně hnusný, a kamarádka mi nadává, ale dala jsem si záležet.“

Svůj sociální účet krmí herečka také velkým množstvím fotografií s kolegy ze seriálu, například s Evou Burešovou, Otou Jirákem či Ivou Hüttnerovou.

Lucie je doopravdy veselá kopa a my se na ni budeme těšit znovu na televizních obrazovkách. Samozřejmě se také těšíme na odhalení toho, o čí svatbu se jedná.

Zdroj: Instagram

Autor: Štěpán Pacík


Související články