Dallas: Zbožňovaná Pamela propadla plastikám. Jejího současného vzhledu se leknete

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
victoria principal
Zdroj: Profimedia

Na kontě má sice spoustu rolí, ale přesto ji většina fanoušků zná jako Pamelu z legendárního seriálu Dallas. V loňském roce oslavila herečka Victoria Principal sedmdesáté narozeniny, ale i když má pár plastických operací, vypadá skvěle.

Narodila se do vojenské rodiny 3. ledna 1950 a ze začátku to nevypadalo, že by se Victoria Principal začala věnovat herectví. Naopak, zkoušela studovat medicínu a práva, ale nakonec se už jako dospívající dostala k modelingu a natáčení reklam.

Debut zaznamenala po boku Paula Newmana ve filmu Život a doba soudce Roye Beana. Hned bylo jasné, že je tady velká hvězda.

Na Pam vzpomíná ráda

Život se jí ale změnil až v roce 1978, kdy v seriálu Dallas získala roli Pamely Ewing, která byla manželkou jedné z hlavních postav Bobbyho Ewinga. V seriálu, který ji vystřelil do světa velkých hvězd, vydržela až do roku 1991. Poté, co její Pam potkal tragický konec, se začala věnovat kosmetice.

I přesto na svou nejvýraznější roli vzpomíná ráda. Podle svých slov byla ale prý moc hodná, raději má prý rozporuplnější postavy. Jenže tvůrci v tu dobu potřebovali hodnou krásku, na kterou se nádherná herečka skvěle hodila.

Kosmetika jí přinesla větší štěstí

Když jako Pam v roce 1991 skončila, stala se z ní kosmetická magnátka. Její produkty péče o pleť jsou známé a používají je ženy po celém světě.

Možná i díky tomu by jí nikdo nehádal její skutečný věk, přeci jenom herečky ze sedmdesátých a osmdesátých let ukazují, že že zrají jako víno.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victoria Principal (@victoriaprincipalofficial)

Přestože byla díky svému podnikání po natáčení vidět asi nejvíce, v roce 2012 byla jediná, která se z původní party do comebackového seriálu nevrátila.

Po letech totiž s herectvím skončila, protože si prý uvědomila, že chce od života víc, než jen hrát. Právě podnikání, které ji velmi baví, měla se svou postavou společné.

Její velkou láskou jsou zvířata

Přestože by se mohlo zdát, že její život byl vždycky ideální, rozhodně tomu tak není. Těžce snášela rozchod s drogově závislým zpěvákem Andym Gibbem a jednoduché to neměla ani s plastickým chirurgem Harrym Glassmanem. Když se rozcházeli, házeli na sebe jen špínu.

I přesto je těsně po sedmdesátých narozeninách velmi spokojená. Žije na ranči v Kalifornii, kde zachraňuje opuštěná zvířata.

Každý den cvičí, základem podle ní je i zdraví životní styl a péče o pleť. Jenže plastické úpravy jí nejsou cizí, a pokud si pamatujete přirozeně krásnou Pamelu z Dallasu, možná se jejího současného vzhledu leknete.

Autor: Barbora Turková


Související články