Dalibora Gondíka běžně oslovují muži a bez ostychu s ním flirtují. S manželkou si z toho dělají legraci

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Dalibor Gondik
Zdroj: Nextfoto

Dalibor Gondík je komik každým coulem a dokáže si udělat legraci i ze své sexuální orientace. Ta je přece jen předmětem mnoha diskuzí již několik let. Umocněné je to i tím, že Dalibora běžně balí muži.


Být ženatý rozhodně neznamená, že jste heterosexuál. Příkladem za všechny může být Honza Musil, který má s bývalou manželkou dvě dcery. A tak i přes to, že je ženatý, diskuze o jeho orientaci nikdy neutichly.

Manželka to ví

Jak sám přiznal v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, na různých akcích jej oslovují zejména muži, kteří s ním bez ostychu flirtují. Herec to bere s nadhledem a humorem. Ten ho ale nejspíše lehce přešel, když se s tím svěřil manželce.

„Přišel jsem jednou domů, byl jsem takovej veselej a rozjitřenej. Protože do mě hučel zas nějakej chlap. Což se běžně stává – mám to od malička napsaný na čele. Přišel jsem domů a do tmy ložnice říkám manželce: Markét, já jsem asi teplej. A tam se ozvalo: Já vím,“ svěřil se s historkou ve zmíněném pořadu.

A ve stejném duchu pokračoval dále, takže jistě nahlodal mnoho dalších lidí, kteří si teď nejsou jeho orientací jistí.

„Myslím si, že ona to ví od začátku. Ona se mě asi ujala. Viděla, že jsem zoufalý, že právě nejrůznější kolegové… No, takhle to je, ale já za to vážně nemůžu. Mně muži od puberty vysvětlují, že jen muž může vědět, co muž potřebuje. Že žena to přece vědět nemůže,“ řekl s humorem sobě vlastním.

Orientaci má vyřešenou

Dalibor Gondík si samozřejmě dělal celou dobu legraci a svou orientaci má vyřešenou. Mezi homosexuály má však řadu přátel, mezi které patří například Pavel Vítek.

„Já jsem to o něm tenkrát nevěděl. Byl to můj výbornej kamarád, zpěvák. Zpíval s Yvettou Blanarovičovou. Myslím, že ani on to tenkrát ještě nevěděl, vždyť byl chvíli ženatý,“ prozradil herec.

Ten zavzpomínal i na natáčení filmu Stvoření světa, při kterém byl s Vítkem dokonce na pokoji. Na to herec dodnes vzpomíná, protože ho prý nenáviděli.

„Moře mělo dvanáct stupňů a my byli nazí a dělali jsme zamilovanou dvojici. Já byl modrej, ona fialová. Bylo půl šestý ráno a my dělali, jak je to romantický a krásný. A do toho jsem byl na pokoji s Pavlem Vítkem, který tam v deset ráno rozesmátý s kávičkou provokoval: Tak co, už máte natočeno? Nenáviděli jsme ho,“ popsal Dalibor, jak probíhalo natáčení romantických scén v moři.

Zdroj: iDNES, Aha!

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články