Dalibor Janda sbalil manželku na sbírku motýlů. Kvůli fanynkám se s ním několikrát chtěla rozvést

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dalibor Janda
Zdroj: Nextfoto

I ve svých 70 letech je Dalibor Janda stále velmi oblíbeným hudebníkem a na jeho sexy chrapláku se za dlouhé roky prakticky nic nezměnilo. Dříve od fanynek dostával i stovky dopisů měsíčně. Jak to nesla jeho manželka?

„Jezdívali jsme pětadvacet koncertů měsíčně, pořád jsem byl pryč a fanynky v tom občas dělaly džungli. Dostával jsem stovky dopisů měsíčně. Některé ženy mi psaly, že mi manželka není souzená. Přicházely i výhrůžky ve stylu: ‚Buď já, nebo tvoje žena. Tak si to rozmysli,‘“ svěřil se Janda v minulosti podle Aha!

Sbalil ji na sbírku motýlů

Dalibor Janda svou ženu původně sbalil na sbírku motýlů. Tehdy se jednalo o hlášku, na kterou pánové mnohdy mladé krásky lákali, u něho šlo ale o něco jiného. Opravdu totiž motýly doma měl.

„Řekl jsem jí, že mám doma velkou sbírku motýlů. Jen se zasmála, že tyhle triky zná. Ale já tu sbírku opravdu měl a mám dodnes,“ přiznal se v rozhovoru pro Vlastu. Dnes už se prý spíše než motýlům věnuje zahrádce. A tento zájem s ním manželka sdílí.

Přes 40 společných let

Se ženou jsou spolu už přes 40 let. „Ona je fajn. Výborně vaří, obdivuji, že to pořád dokola dokáže, i když někdy nadává. Občas vaří i dcera Jiřina a jednou dvakrát do měsíce uvařím i já,“ vysvětlil Janda pro Super svůj recept na dlouholeté manželství.

Jeho žena to s ním ale neměla vždy snadné. Kvůli fanynkám, které Jandovi psaly, se dokonce prý několikrát chtěla rozvést. A on uznává, že vydržet s ním opravdu není žádný med.

„Dřív jsem byl třeba kolikrát až dvacet dní v měsíci pryč. Měli jsme dvoutisícičlenný fanklub a pro něj jsme často hráli. A tak jsme s manželkou měli několik krizí, kdy se chtěla i rozvést. Já si jí moc vážím, že se mnou vydržela,“ svěřil se v rozhovoru pro Blesk.

Zdroj: Super, Aha!, Vlasta, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články