Dagmar Havlová vypila sama sebe. Originálním drinkem pobavila i potěšila své sledující

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dagmar havlova
Zdroj: Profimedia

V dnešní době už se dělá v kulinářství leccos. Lidé si nechávají dělat dorty ve tvaru svých oblíbených filmových hrdinů, v baru dostanete koktejl, který vypadá lépe než mnohá umělecká díla a obrazce kreslené mlékem do kávy jsou u mnoha lidí oblíbené.

Donedávna existovalo takzvané selfieccino jen v zahraničí. Známé díky němu byly například podniky v Londýně či Bratislavě.

Teď už se dá ale objednat i u nás. Jde o kávu, v jejíž pěně je natištěná fotka zákazníka. A právě na takovou si zašla Dagmar Havlová.

Ta se podělila na svém Instagramu se dvěma fotografiemi, které krásně zachycují umění pracovníků v kavárně. Na své sledující se Havlová usmívá z hrnečku kávy a jeden by řekl, že je skoro škoda takovou nádheru vypít. J

ak ale Havlová ukazuje na druhém snímku, ona rozhodně neváhala.

Radost z kávy

„Když vám chce někdo udělat radost dobrou kávou,“ okomentovala fotografie sama Havlová. Na první fotce ukázala svým sledujícím šálek kávy, ve kterém na hladině plave pěna s jejím vlastním obličejem. Dagmar na snímku vypadá skoro jako živá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

Na druhé fotce je vidět, že se rozhodně bývalá první dáma České republiky nestyděla vypít sama sebe. Na spodu hrnečku totiž už zůstávají jenom zbytky pěny, ve kterých je její obličej zmenšený a rozmazaný, jak se s ubývajícím nápojem pěna smrskla.

Celá atmosféra fotografií dělá dojem příjemného prostředí a je jasné, že kromě vynikající kávy si Havlová užila i pobyt v podniku. Není se tedy čemu divit, že mnoho fanoušků jí závidí a ptá se na její dojmy z návštěvy kavárny. Ty jsou podle všeho jedině pozitivní.

Jak se pozná kvalitní káva

Fanoušci se rozplývají nad tím, jak je káva dokonalá na první pohled, a mnoho z nich uvažuje, že by podnik také navštívili. Mimo jiné se ale pozastavují nad tím, že káva musí být kvalitní, a navíc je prý vidět, že ji Dagmar pije bez cukru, což většinu fanoušků potěšilo.

„To se pozná kvalitní káva. A podle fotky na spodu hrnečku je vidět, že paní Havlová nemíchá. Takže chválím,“ napsal jeden z fanoušků.

Kupodivu ohledně míchání kávy se objevuje pod fotografiemi celá řada komentářů a to, jak pije Havlová svůj nápoj, hodně lidí zaujalo.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články