Dagmar Havlová v koncích. Hledala záhadný film. Pomohli jí fanoušci

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Havlova Dagmar
Zdroj: David Kundrát/Czech News Center / CNC / Profimedia

Dagmar Havlovou potkala zapeklitá situace. Na internetu se objevila starší fotografie z filmu, kde jí to velmi sluší. Herečka a bývalá první dáma se tak svěřila, že by si ji přála pověsit na zeď. Nedokázala si však vybavit, ze kterého snímku pochází. Jedinou nápovědou byl prsten od jejího prvního manžela.

Dagmar Havlová, než se stala první dámou České republiky, byla velmi oblíbenou herečkou. Ještě dnes si občas zahraje, například v úspěšném filmu Vlastníci či v sérii inspirovanou skutečnými událostmi — Roubal.

Dagmar je také velmi aktivní na sociálních sítích, především pak na Instagramu. Nyní tam oslovila své fanoušky s velkou prosbou.

Záhadná fotka

Na internetu našla fotografii, která pochází z nějakého filmu. Herečka na ní drží telefon, má kratší mikádo a ofinu. A na prstě má prsten s velkým kamenem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

Snímek bývalou první dámu strašně okouzlil. „Tuto fotografii bych chtěla mít tady, na své zdi,“ napsala ke snímku na svém instagramu.

Snímek ze 70. let

Problém ale nastal v tom, že si nedokázala vzpomenout, ze kterého filmu vlastně foto pochází. Jedinou stopou byl právě onen velký prsten.

„Podle účesu a prstýnku s karneolem, který jsem dostala od svého prvního manžela, mi bylo tak 31 až 33 let,“ napověděla svým sledujícím.

Fanoušci jako detektivové

Jejím prvním chotěm byl Radvít Novák — rozhlasový režisér, moderátor a hlasatel Svobodné Evropy. Dagmar s ním měla svou jedinou dceru Ninu.

Bezradná herečka se tak obrátila na své sledující. Pro ně to nebyl vůbec žádný problém. Už několik minut po zveřejnění příspěvku už se to v komentářích hemžilo různými tipy. Tím správným byl zřejmě jeden z dílů série Bakaláři, který nesl název Buchty.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články