Dagmar Havlová uvedla svůj nový film s pohledným hereckým kolegou. Přidal se i Jiří Bartoška

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dagmar havlova
Zdroj: Profimedia

Šťastný nový rok 2: Dobro došli. Tak zní název vánočního snímku, který se u nás bude promítat od 26. prosince. A na jeho prvním uvedení samozřejmě nesměly chybět hlavní herecké hvězdy. A některé zářily nejen na plátnech. Mezi hosty se objevila i Dagmar Havlová a byla jeden velký úsměv.

Možná to bylo jednoduše radostí z filmu, možná ale také společností, se kterou si Havlová večer užívala. Každopádně později na Instagramu fanouškům sdělila, že se skvěle bavila a vysvětlila i zdržení, které provází premiéru filmu na Slovensku.

Film je pokračováním oblíbeného snímku Šťastný nový rok, který se pro svou popularitu dočkal druhého dílu. Tentokrát kromě hvězd z jedničky přibyla i celá řada nových celebrit. A některé z nich legendu opravdu obohatily, jak sami brzy poznáte.

Ještě si musí počkat

Na Instagramu ukázala Havlová fotografii sebe a dvou svých hereckých kolegů, kteří se podle ní stali hlavními propagátory filmu. Trojice se usmívá doslova od ucha k uchu a jasné je, že jsou na sebe všichni hrdí. Popisek navíc prozradil fanouškům i několik dalších podrobností.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

„Dnes měla být premiéra filmu Šťastný nový rok 2! Dobro došli. Oficiálně jsme ho dnes v Praze představili my tři. Jirka Bartoška, Ján Koleník a já. Předpremiéry začnou 26. 12. v Čechách. Na Slovensku si budou muset ještě počkat. Film, který Vás naladí na pozitivní strunu a určitě se nebudete nudit. Přijďte se podívat,“ napsala Havlová.

S kolegou jsou si blízcí

Je jasné, že se během natáčení snímku vždy herci sblíží. Havlová s Koleníkem se stali doslova nerozlučnou dvojicí, a média dokonce zachytila téměř až intimní fotku. Je jasné, že tihle dva spolu po filmu komunikovat nepřestanou a třeba se jednou ještě v nějakém tom snímku potkají.

profimedia

Zdroj: David Kundrát/Czech News Center / CNC / Profimedia

„Film jsme natáčeli v době končícího lockdownu za přísných opatření. Bylo to dobrodružství a je malý zázrak, že se to podařilo a natočilo bez újmy,“ prozradil Ján Koleník podle oficiální tiskové zprávy. I on si údajně natáčení velmi užil, a to nejen kvůli přítomnosti herecké kolegyně.

Jako na dovolené

„Jsem za to vděčný a nepovažuji to za samozřejmost. Byla to moje jediná zahraniční cesta v tomto období. Proto na to vzpomínám i jako na dovolenou. Doufám, že se ta příjemná letní a dovolenková nálada přenese i na plátna kin,“ nechal se slyšet herec.

Souhlasí s ním i celá řada dalších hereckých celebrit, které se ve volném pokračování prvního dílu objeví. Kromě Havlové a Koleníka k nim patří například Josef Vajda nebo několik zahraničních herců z Itálie a Chorvatska. Jak napsala Havlová, rozhodně je na co se těšit.

Zdroj: Instagram, kulturio.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články