Dagmar Havlová se pochlubila starší vnučkou. Je to přebornice v parkuru

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dagmar havlova
Zdroj: Profimedia

Že má Dagmar Havlová ráda zvířata, především pak koně, to je poměrně známá záležitost. Na svých sociálních sítích se často svěřuje s tím, jak jí pobyt na čerstvém vzduchu a mezi čtyřnohými přáteli pomáhá. Není ale očividně jediná, kdo v její rodině lásku ke koním vnímá.

Cit pro zvířata zdědila po Havlové i jedna z jejích vnuček. Ta se nejen stará o tato nádherná a majestátní stvoření, ale také se cítí velmi dobře v jejich sedle. Bývalá první dáma je na ni proto hrdá a pochlubila se s jejími jezdeckými výkony i na své sociální síti.

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla. Havlová i její vnučka by to mohly jistě potvrdit. Zatímco herečka má raději klidnou jízdu, mladá dívka si užívá vítr ve vlasech při skoku přes vysoké překážky a trochu toho divokého parkuru.

Hrdá babička

„Jedna z mých úžasných vnuček. Jsem hrdá babička,“ napsala Havlová k videu, které na sociální síti sdílela. Na něm ukázala, jak její starší vnučka Sofie na hřbetu koně přeskakuje překážky a jak díky poutu mezi člověkem a koněm může jedinec zažít něco opravdu ojedinělého.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

Na zpomaleném záběru je krásně vidět ladnost zvířete i soustředěnost, ale zároveň také radost jezdkyně. Není se čemu divit, že Havlová považuje tento pohled za něco, co se nedá vyměnit za nic jiného na světě. Sama dobře ví, co znamená láska ke zvířatům.

„Šikulka, máš být na co pyšná. Moje vnučka taky miluje koně. Dvakrát projížděla se svým tatínkem Gruzii na koních. Měla jsem šílený strach, když jsem viděla ty příšerné kopce. Ale tvoje vnučka asi závodí,“ napsala pod příspěvek jedna z fanynek, která Havlovou v její hrdosti naprosto chápe.

Farmářka tělem i duší

Havlová vždy milovala zvířata. Není proto možná úplně náhodou, že se teď v rámci natáčení proměnila ve farmářku Mirku. V kostkované košili prozradila svým fanouškům na instagramu, že se na ni mohou těšit jako na typickou venkovanku, co se ráda stará o všechny své čtyřnohé přátele.

Ačkoli řada fanoušků ji zná spíše v šatech či společenském kostýmku, i staré triko, kšiltovka a obyčejná košile Havlové podle všeho sluší. Právě v tomto oblečení je totiž sama sebou a dokazuje, že není jenom slavnou osobností, ale i ženou, která miluje přírodu.

Pokud po Havlové podědilo lásku ke zvířatům více členů její rodiny, dříve či později se s tím nejspíš fanouškům svěří. Jejich nadšení je ale už teď obrovské. Je vidět, že ačkoli je Dagmar vážená dáma, rozhodně nemá zapotřebí ze sebe dělat jenom namyšlenou paničku, naopak ukazuje, že má dobré srdce a že láska k přírodě a venkovskému životu je v její rodině samozřejmostí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články