Dagmar Havlová se nemůže malé Arianne nabažit. S Olgou Lounovou jsou kamarádky už dlouho

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dagmar havlova
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Zpěvačka Olga Lounová porodila svou první dcerku Arianne už v listopadu. Stále se ale holčičky nedokáže nabažit. A stejně to má i její okolí. Fotku s miminkem sdílela na svém instagramu například i bývalá první dáma Dagmar Havlová, která miminko své kamarádky přímo zbožňuje.

„Je to zázrak, když se narodí nový život. A držet v náručí 30 hodin staré miminko, byť není z mé krve, je pro mě emočně nabíjející,“ napsala Havlová u nedávno přidané fotky. Sice se s ní pochlubila až teď, je ale zjevné, že pochází už z listopadu.

Jako šťastná rodina

Na snímku se Havlová usmívá a v náručí drží malou holčičku, která se teprve rozkoukává a zatím vůbec netuší, co se kolem ní děje. Zabalená je v rozkošné bílé chlupaté dece a Havlová vypadá jako nejšťastnější člověk na světě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

Na druhé fotce se pak bývalá první dáma usmívá vedle Lounové, drží miminko v náručí a zpěvačka jí u toho dává pusu na tvář. Mnozí fanoušci nejspíš doma vtipkují, že obě ženy vypadají jako šťastná rodina.

„Září z vás štěstí, radost a pohoda. A to vám moc přeji,“ napsala jedna z fanynek. Srdíčka pak pod příspěvek přidávají i další slavné osobnosti, jako například herečka Tereza Brodská nebo Tereza Maxová, kterým se snímky s malým andílkem velmi líbí.

Dlouhodobé kamarádky

Je jasné, že malou Ariannku si Havlová pochová ještě mnohokrát. S Olgou Lounovou jsou totiž vynikající kamarádky už dlouhé roky. Loni například společně pokřtily charitativní kalendář, jak se zpěvačka pochlubila na své sociální síti.

Součástí příspěvku tehdy byla i společná fotografie obou žen, které se v objetí doširoka usmívají. Je vidět, že k sobě mají velmi blízko a společně prožité chvíle si užívají. A teď si mohou užívat společné dny ve třech.

Olga Lounová je novopečená maminka a starost o dceru je pro ni něčím novým. Ráda si tak nechá poradit od někoho, kdo se v mateřství už vyzná. Dagmar Havlová je tak pro ni skvělou kamarádkou, která jí má k tématu mnohé co říct.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články