Dagmar Havlová má za sebou náročné období. Namluvila děkovný vzkaz těm, kteří při ní stáli

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Havlova Dagmar
Zdroj: TOMÁŠ KRIST / MAFRA / Profimedia

Dagmar Havlová se se svými instagramovými fanoušky často dělí o střípky ze svého života. Ani Vánoce nejsou výjimkou. Nejprve se pochlubila svým krásným vánočním stromem. Nyní také přidala přání do nového roku, kde mimo jiné poděkovala za velký počet sledujících.

Oblíbená herečka a bývalá první dáma si užívá vánoční pohodu. Na svém Instagramu ukázala svůj krásný a obrovský vánoční strom, vedle kterého nebyla ani vidět.

Vánoce jako období radosti i smutku

Vánoce jsou ale pro ni i nadále velmi náročným obdobím. Je to totiž také vzpomínkové období na jejího zesnulého manžela a našeho prvního porevolučního prezidenta Václava Havla.

Ten zemřel 18. prosince roku 2011, tedy těsně před vánočními svátky. Letos tomu navíc bylo deset let. Konaly se tedy různé vzpomínkové akce, což bylo pro jeho ženu jistě velmi náročné.

Náročné období

To potvrdila i sama herečka. Na Instagram přidala sérii fotografií, na kterých ale kvůli špatnému světlu není příliš vidět A okomentovala to s humorem sobě vlastním.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

„No, nějak se ten záběr nepovedl, ale aspoň nevidíte mé rty plné oparů. Bylo toho na mě asi víc, než jsem si připouštěla,“ přiznala Dagmar Havlová.

Přání do nového roku

Ale ani v této době nezapomněla na své fanoušky a sledující. Na Instagramu už jich má rovných sto tisíc. Proto se rozhodla namluvit jim děkovný vzkaz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

„Dobrý den, děkuji vám moc za to, že mě sledujete. Za ten počet sto tisíc (…),“ začíná oblíbená herečka svou instagramovou zdravici.

„Tak vám chci moc popřát, mým sledujícím, těm opravdovým, krásný zbytek roku 21 a do nového roku abyste vykročili pravou. Mějte se moc hezky a hezký den. Na shledanou,“ uzavírá krásné přání bývalá první dáma.

Zdroj: Instagram, Zeny.iprima.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články