Dagmar Havlová má několik důvodů k radosti. Je úspěšná hned na dvou frontách

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dagmar havlova
Zdroj: Profimedia

Dagmar Havlová se na svém Instagramu ráda podělí s dobrými informacemi a fanoušci jsou díky tomu neustále v obraze o tom, jaké radosti právě prožívá. V nedávné době šel do kin snímek s názvem Šťastný nový rok 2. Pokračování prvního velmi oblíbeného filmu Havlová samozřejmě s fanoušky probrala ještě před jeho uvedením.

Kromě toho, že se nejen díky jejím příspěvkům měli sledující na co těšit, je jasné, že má v současné době velký důvod k radosti. Film se totiž dočkal velkého úspěchu a lidé ho sledují ve velkém. Přitom sama Havlová před jeho uvedením podotkla, že si není jistá tím, jak bude vlastně snímek vypadat.

„A když jsem přišla na plac, tak mně hlavní producentka řekla – prosím tě, můžeš mluvit česky, to je manželství československé! A já na to – aha, ale už to asi nezvládnu… Takže v tom filmu mluvím česko-slovensky,“ zasmála se tehdy podle super.cz.

Doufala v úspěch

Snímek, který měl premiéru 26. prosince minulého roku, byl pro Havlovou velmi důležitým. Doufala, že se mezi fanoušky stane rychle oblíbeným a že bude znamením dokonalosti pro další rok. „Doufám, že ten nový rok krásně začne, protože přísloví praví, že co se děje na Nový rok, to se děje po celý rok,“ řekla.

Jak se nakonec ukázalo, skutečně se filmu zadařilo. Havlová tak na svém Instagramu mohla po Novém roce sdílet s fanoušky radostnou novinku o tom, jak velkou sledovanost si snímek získal. Je to skutečně předzvěstí toho, že bude letošní rok úspěšným?

Radost v květnu i lednu

Na svém instagramovém profilu zveřejnila Havlová fotografii, která byla zachycená loni krátce po ukončení natáčení snímku. Připsala k ní, že společně s dalšími herci i ostatními tvůrci pořadu měla tehdy obrovskou radost z dokončení celého díla.

„Takto jsme se radovali v květnu, když jsme točili film Šťastný nový rok 2. Teď se radujeme taky, protože během 14 dní navštívilo film 70 000 diváků. Je to známka toho, že naše práce se vám líbí! Děkujeme! Vaše DH,“ napsala herečka k fotografii s Jiřím Bartoškou, kterou ale už ze svého profilu vymazala.

Největší odměnou za tvrdou práci je pro herce vždy potlesk diváků a vědomí toho, že se snímek lidem líbil. A právě proto Havlové i pod fotografii mnoho lidí připisovalo, jak moc si snímek užili a co přesně se jim na něm líbilo. O milé vzkazy tak nemá Dagmar na svém profilu nouzi.

Sdílet s herci radost z úspěchu je naopak zase pro fanoušky jistý druh potěšení, díky kterému si nejspíš připadají se slavnými osobnostmi mnohem blíže. A tak kromě toho, že podala ve Šťastném novém roce 2 skvělý výkon, vědí lidé i to, že je herečka sympatickou duší, která se dokáže radovat z úspěchů.

Zdroj: Instagram, Blesk, super.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články