Dagmar Havlová byla během natáčení filmu s Oldřichem Kaiserem zamilovaná. Láska jí prý rozsvítila obličej

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dagmar Havlova
Zdroj: Nextfoto

Už v roce 1986 zářila jako jedna z hlavních postav ve filmu. Tehdy si Dagmar Havlová zahrála Martu Hančovou ve snímku Můj hříšný muž. I po letech ráda na tento svůj výkon vzpomíná. A fanouškům na své sociální síti prozradila, co si s filmem spojuje.

Dva nadaní mikrobiologové Marta Hančová a Zdeněk Hradecký mají oba velké plány. Ty však změní fakt, že se Zdeňkem Marta během fakultního plesu otěhotní. A po narození dcery Aničky se jejich vztah ještě více komplikuje.

Film je o lásce, a právě tohle slovo si s ním Dagmar Havlová vždy ve vzpomínkách spojí. Jak přiznala na svém instagramu, v době natáčení byla do kohosi zamilovaná. A při zpětném zhlédnutí snímku vnímá, jak právě láska lidi mění.

Láska rozsvěcuje obličej

„Tehdy jsem milovala jednoho muže. Chodil se dívat na mé záběry, i když hodně žárlil. Když se na film zpětně teď dívám, vidím, jak zamilovanost, láska, rozsvěcuje obličej,“ píše Havlová v příspěvku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

Herečka doplnila, že zamilovanost je podle mnohých údajně nemoc. Pokud to tak je, tak podle jejích slov jedině taková, která dokáže zároveň i léčit. A její sledující s ní v tomto ohledu plně souhlasí.

Poznala mnoho skvělých osob

Díky natáčení snímku poznala tehdy Havlová mnoho velkých osob. V příspěvku pochválila například Halinu Pawlowskou, která napsala k filmu scénář. To právě díky ní měla možnost si hlavní roli zahrát.

Mimo to se ale po letech od natáčení v roce 2013 setkala také se svou „dcerou“, kterou si tehdy zahrála Lucie Kubálková, připomíná Blesk. „To je moje filmová dcera,“ chlubila se hrdě a společně s herečkou vzpomínaly na natáčení filmu. Kubálková si toho z doby, kdy jí byly 4 roky, ale příliš nepamatovala.

Kromě Kubálkové si ve filmu zahrála Havlová po boku velkých herců, mezi které se řadí Oldřich Kaiser, Jan Hartl nebo Josef Somr. Na natáčení dnes vzpomíná herečka s úsměvem a je velmi ráda, že měla tehdy příležitost si ve snímku zahrát.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články