Dádu Patrasovou myšlenky na rozvod málem přivedly do hrobu. S navrátilcem Felixem Slováčkem má teď velké plány

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dada patrasova
Zdroj: Profimedia

Felix Slováček nedávno ukončil svůj sedm let trvající vztah s mladičkou Lucií Gelemovou. Ačkoliv Dáda Patrasová tvrdila něco jiného než český saxofonista, nakonec jsou stále spolu a žijí spolu pod jednou střechou.

Felix se hodně uklidnil a je vidět, že má svou manželku pořád rád. Není sice jasné, jestli mu Dáda jeho prohřešky odpustila, ale Felix se hodně snaží a zpěvačka je ráda, že ho má znovu doma, a nepodala žádost o rozvod, o kterém uvažovala hned několikrát.

Lucie Gelemová byla o 40 let mladší

Lucie Gelemová je velmi mladá, od Felixe ji dělí 40 let. Malířka se po jeho boku objevovala dlouhých sedm let, přitom do té doby Felix žil ve spokojeném manželství s dětskou zpěvačkou, se kterou má dvě dospělé děti. Zpěvačka se svého muže vzdát nechtěla, a proto mu milenku tolerovala.

I tak ale dávala najevo, že jí Felix velmi ubližuje. Ten se svou milenkou prezentoval na různých společenských akcích. Nikdo ani nečekal, že jejich vztah potrvá tak dlouho. Nakonec může Dáda slavit, protože Felix se k ní vrátil a oceňuje svou manželku nejen jako partnerku.

„Dáda je báječná, úžasná, odpustila mi a je nad věcí. Velmi si toho vážím,“ svěřil se Felix v rozhovoru pro Blesk. I když už může být zpěvačka spokojená, stejně si rýpavé poznámky na konto jeho milenky neodpustila. Dopředu totiž věděla, jak jejich vztah dopadne. Lucie je pro ni zlatokopka, ale tenkrát jí Felix nevěřil.

„Ve všem měla Dáda pravdu. Moc se jí za vše omlouvám. Vím, jak jsem jí ublížil,“ sype si popel na hlavu Felix, který si nakonec uvědomil, že ho Gelemová nemiluje a využívá nejen jeho peněz, ale také kontaktů. Dáda se kvůli jejich aféře chtěla rozvádět.

Dáda doufá, že tentokrát už Felix neodejde

„Dvakrát jsem se chtěla rozvádět, jednou jsem žádost o rozvod dokonce podala. Pak ji stáhla, protože jsem si uvědomila, že manžel nebude neustále tím jelenem v říji,“ řekla na konto svého manžela, kterého má doma, i když se Felix původně vracet vůbec nechtěl. Přiznala také, že ji myšlenky na rozvod málem přivedly do hrobu.

Dáda doufá, že tentokrát už Felix zůstane doma a nenechá se nějakou jinou utáhnout na vařené nudli. „Málem mě to přivedlo do hrobu. Snad se blýská na lepší časy. Moc si to přeju.“ Stejný názor má také saxofonista. Na svém vztahu ale musí manželé hodně zapracovat, protože utrpěl velké rány.

Patrasová prozradila, že se chystají na svou chalupu, kam poslední dobou jezdila hlavně jejich dcera Anička a syn Felix mladší. Jejich rodiče se na toto místo dlouho nepodívali, což teď chtějí změnit. „Chtěli jsme k moři, už jsme to ale nestihli zařídit,“ dodala Dáda.

Zdroj: Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články