Dáda promluvila o tom, proč ji Slováček tehdy opustil. Byla v tom podivná sekta a magie, řekla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dagmar patrasova
Zdroj: Profimedia

Dagmar Patrasová se podle svých slov s Felixem Slováčkem nikdy nerozešla. Ačkoli ji sedm let ponižoval a v médiích jí vzkazoval strašlivé věci, ona se nakonec rozhodla ho vzít zpět na milost. Neváhala u toho navíc o jeho bývalé milence pronést poměrně drsná slova.

Slováček manželku opustil poté, co se zamiloval do malířky Lucie Gelemové. S tou sice několik let žil, pak se ale rozešli, původně kvůli tomu, že prý chtěla Gelemová dítě, na které on se ve svém věku už necítil. Nakonec se ale ukázalo, že to bylo všechno jinak.

Vlna nenávisti, kterou neustále posílal směrem k Patrasové, se teď obrátila a on mluví velmi negativně právě o milence. Po jejich rozchodu média spekulovala o tom, zda se slavný manželský pár dá opět dohromady. Teď se to potvrdilo a Dáda navíc tvrdí, že se nikdy nerozešli.

Pořád jsme manželé a nikdy se neodstěhoval

„My jsme se nikdy nerozešli, pořád jsme manželé a Felix se z našeho domu nikdy neodstěhoval,“ nechala se podle Aha! slyšet královna dětských srdcí. V současné době opět žije se slavným saxofonistou, ani jeden z nich se ale netají svým negativním názorem na Gelemovou.

Muzikant je podle médií opět součástí společného bydlení. A nejen to, dokonce ho Dáda pustila i do své ložnice. Pár totiž ve svém sídle lásky má každý svou, ale už nějaký čas údajně může Felix i do té, ve které spí Patrasová. Ona sama to v médiích přiznala.

„Není žádným tajemstvím, že máme léta oddělené ložnice. Ovšem manžel tu moji opět pravidelně a velmi často navštěvuje. Vše je tak, jak má být. Postupně si zvykám na to, že jsem opět šťastná a spokojená,“ svěřila se s úsměvem herečka. A o tom, proč ji manžel tehdy opustil, má jasno.

Byly v tom kouzla a čáry. A nějaká zvláštní sekta

Trvalo několik týdnů, kdy si mě Felix předcházel a ujišťoval mě, že už je z toho poblouznění venku. Ona v tom byla sekta a podivná magie, nebylo to tak, že by se zamiloval do údajné milenky. Beru to tak, že byl poblouzněný a nemohl se z toho dostat,“ obvinila Patrasová Gelemovou z čarodějnictví.

S tím nejspíš souhlasí ochotně i Felix, který jinak nemá ke svému vztahu s Gelemovou už co říci. Zdá se, že je pár konečně opět šťastný, podle Patrasové tomu tak ale bylo vždycky a ona tak nějak věděla, že se nakonec Slováček zbaví zakletí a domů se vrátí.

Herečka navíc médiím naznačila, že dostala na Vánoce od svého manžela nějaký speciální dárek. Ačkoli ale toto tajemství nakousla, nakonec odmítla říci, co přesně tím výjimečným darem mělo být, a v mnoha lidech tak vyvolala jenom další spekulace.

Zdroj: frekvence1.cz, Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články