Dáda Patrasová vyměnila černou barvu vlasů za hnědou. V novém účesu jen září

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dagmar patrasova
Zdroj: Profimedia

O Dagmar Patrasové se v poslední době mluví především v souvislosti s jejím vztahem opravdu hodně. Ona se tak rozhodla, že by to chtělo změnu, aby jí to v médiích slušelo, když už je každý druhý den na hlavních stránkách mnoha deníků. Proto změnila účes a pochlubila se s ním na Instagramu.

Felix Slováček je po dlouhé době zpět doma u Dády. Po sedmi letech hádek, výměn názorů přes média a vzájemných nadávek se pár vrátil k sobě poté, co se Slováček rozešel se svou milenkou Gelemovou. Jenomže změny v této dvojici přicházejí každý druhý den nové.

Není se tak čemu divit, že nejspíš celá řada fanoušků herečky i hudebníka čeká, co se mezi nimi zase odehraje a jak rychle jejich staronová manželská idylka zase skončí. Aby toho nebylo málo, rozhodla se Dáda změnit i vzhled. Na Instagramu sdílela fotku, na které ukázala nové vlasy.

Na první pohled neviditelná změna

Dagmar byla vždy známá svými delšími vlasy černé barvy. Tentokrát ale fanouškům ukázala, že i ona je občas pro změnu. Tedy minimálně podle toho, co na Instagramu napsala. Z tmavé šla prý na světlejší. Jenže rozdíl je pro mnohé sotva viditelný.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dáda Patrasová (@dadapatrasova_oficialni)

„Z černé jdu na hnědou. Nový nápad na vlasy se mi moc líbí!“ napsala k fotce. Na té ukázala přeliv, který na hlavě má. Je sice vidět, že tmavé vlasy kadeřník mírně zesvětlil, zdálky ale Dáda působí stále skoro stejně. Na fotce jí to ale s jejím typickým úsměvem sluší.

Zdá se, že je Patrasová konečně zase po dlouhé době šťastná. V médiích mluví o Slováčkovi v dobrém, všechno si prý mezi sebou objasnili a ona mu odpustila. Sice je stále naštvaná na Gelemovou, která jí na čas manžela přebrala, jinak se ale prý vše vrací do starých kolejí.

Užívá si každý den

Od té doby, co je Felix Slováček zpět u Dády, užívá si herečka podle všeho každý den. Možná i právě nové vlasy si nakonec nechala udělat kvůli němu. Na Instagramu rozhodně posledních pár dní doslova září a neustále se svěřuje fanouškům se svou dobrou náladou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dáda Patrasová (@dadapatrasova_oficialni)

„Jaký jste dnes měli den? Já si užívala bezkonkurenční péči kadeřníka,“ svěřila se na usměvavé fotce. A opravdu je vidět, že jí vztah svědčí a její úsměv je najednou tak nějak upřímnější než dříve. Souhlasí s tím pravděpodobně i většina fanoušků, která jí po tak dlouhé době štěstí přeje.

Zda už je to tentokrát definitivní, nebo bude za pár dní opět vše jinak, to se teprve uvidí. Felixovi i Dádě by ale už nejspíš všichni přáli především klid. Oba si za ty roky prošli svým a nakonec je to stejně svedlo k sobě. Mohli by to považovat za důkaz toho, že k sobě patří, a přestat se konečně dohadovat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články