Dáda Patrasová má po dovolené nový sestřih. Díky němu vypadá zase mladší

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dada patrasova
Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Dáda Patrasová si se svým manželem Felixem Slováčkem užívala na dovolené v Tunisku, kde společně chytali bronz. Po návratu pak zpěvačka překvapila novým účesem, který jí zase ubral několik let.

Dáda je poslední dobou hodně známá tím, že ukazuje snímky, na kterých vůbec na svůj věk nevypadá. Jestli za tím stojí dobré filtry, kterými fotografie upravuje, nebo její přirozená krása, ale fanouškům neprozrazuje.

Mikádo s ofinou jí nesmírně sluší

„Děkuji za dokonale odvedenou práci,“ napsala Dáda k příspěvku na instagramu, ve kterém označila kadeřníka, jenž si s jejími vlasy dokonale pohrál. Zpěvačka vypadá naprosto perfektně. K tomu se povedla skvělá fotografie i výběr oblečení a najednou vypadá o 20 let mladší.

Možná k tomu přispívá také návrat jejího manžela Felixe, který byl dříve několik let s milenkou. Nakonec se ale jejich vztah rozpadl a znovu se vrátil ke své ženě. Sice to vypadá, že je mezi nimi všechno v pořádku, nicméně v médiích se jejich manželství probírá neustále.

Dáda se pro fanoušky skvěle „vystajlovala“. Černé vlasy má nově obarvené, delší mikádo společně s ofinkou jsou jejím oblíbeným lookem. K tomu si oblékla černé tričko s dlouhým rukávem a její výraz hovoří o tom, že je nadmíru spokojená s tím, jak vypadá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dáda Patrasová (@dadapatrasova_oficialni)

Dáda na dovolené nepila alkohol

Bohužel se od fanoušků nedočká žádných reakcí, protože jim nedovolila přispívat komentáři. Možná už má všeho dost, protože negativní zprávy se u jejích snímků objevují pravidelně. Dáda se ráda ohlíží i za minulostí, nedávno sdílela snímek, kde si dává polibek se zesnulým Karlem Gottem.

„Dáda žádnou ostudu tentokrát fakt neudělala. S Felixem si to užívá, chodí spolu na jídlo, k moři a tak. A viděl jsem ji tu pít jen colu nebo vodu. Felix navíc chodí hrát tenis, kvůli kterému tu je,“ uvádí neznámý zdroj, jehož citoval server eXtra.

Podle všeho měl Felix na Dádu políčeno a nechtěl ji vidět ani na oslavě narozenin, aby mu nedělala ostudu. Na první dovolenou jel s dětmi sám, ale vypadá to, že své ženě nakonec odpustil. A jak vidno, ona také ví, jak upoutat jeho pozornost.

Zdroj: Instagram, eXtra

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články