Cristiano Ronaldo bydlí stále se svou matkou. Přítelkyni Georginu má prý jen naoko

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Ronaldo Cristiano
Zdroj: Christian Bertrand / Shutterstock.com

Je jednou z největších hvězd letošního fotbalového Eura a hodně se o něm mluví. Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, známý jednoduše jako Cristiano Ronaldo, je jedním z největších fotbalistů všech dob. Jeho neuvěřitelný talent, odhodlání a pracovní morálka ho vynesly na vrchol světového fotbalu, ale za jeho úspěchy stojí také důležitá podpora ze strany rodiny.

Cristiano Ronaldo zůstává jedním z největších a nejrespektovanějších jmen ve světě fotbalu. Jeho neúnavná pracovní etika, vášeň pro hru a neuvěřitelné dovednosti na hřišti ho činí jedinečným hráčem.

Jeho motivací jsou podle něj dvě nejdůležitější ženy jeho života: matka a partnerka.

Nejdůležitější žena jeho života

Matka Cristiana Ronalda, Maria Dolores dos Santos Aveiro, hraje v jeho životě klíčovou roli. Maria Dolores byla vždy oporou pro svého syna, a to jak během jeho fotbalových začátků, tak i v době jeho největších úspěchů. Přitom nechybělo málo a fotbalista by se ani nenarodil.

„Chtěla jsem potratit, ale ten lékař mé rozhodnutí nepodpořil,“ prozradila Maria ve svých pamětech Dolores Aveiro.

V roce 2005 utrpěla rodina tragickou ztrátu, když zemřel Ronaldův otec, José Dinis Aveiro, což ještě více posílilo vazbu mezi Cristianem a jeho matkou.

Maria Dolores je známá svou oddaností k rodině a často cestuje se svým synem po celém světě. Její podpora a láska byly pro Ronalda vždy důležitým zdrojem síly a motivace.

Že je pro něj matka důležitá, dokazuje i fakt, že s ním stále žije pod jednou střechou. Novinář se ho jednou zeptal, proč jí nekoupí vlastní byt.

„Vychovala mě moje matka a zasvětila mi svůj život. Chodila spát hladová, jen aby mě nechala najíst. Neměli jsme vůbec žádné peníze. Pracovala 7 dní v týdnu a nocích jako pokojská, aby mi koupila první boty, abych mohl hrát. Veškerý můj úspěch je věnován jí a díky ní a dokud bude žít, bude vždy po mém boku, má vše, co jí mohu dát. Je mým útočištěm a mým největším darem,“ odpověděl fotbalista.

Přítelkyně vychovává děti odnošené náhradní matkou

Jeho přítelkyně, Georgina Rodríguez, je španělská modelka a bývalá prodejní asistentka. Pár se seznámil v roce 2016 a od té doby jsou nerozluční.

Společně mají dceru Alanu Martinu, která se narodila v listopadu 2017. V roce 2021 pár oznámil, že čekají dvojčata. Porod bohužel přežila pouze dcera Bella Esmeralda.

„Tohle byl rozhodně nejtěžší a nejsložitější rok mého života – ta nejšťastnější chvíle se stala zároveň tou nejsmutnější. Je to něco, co mě bude provázet po zbytek života, nikdy na to nezapomenu,“ uvedla Georgina v rozhovoru pro Elle.

Georgina se také stará o Ronaldovy další děti: Cristiana Jr. a dvojčata Evu a Matea, kteří se narodili díky náhradní matce.

Přítelkyni má jen naoko

Podle majitele seznamovací agentury pro VIP klienty Petera Listermana je ale partnerka jen naoko. Podle něj už vztah s modelkou Irinou Shaykovou byl jen divadlo.

„Jestli jsem seznámil Irinu a Cristiana? Ano, je to moje práce. Potřeboval však jen krytí. Miloval totiž muže,“ uvedl Listerman.

Fotbalista se k tomu ale nikdy nevyjádřil a dále se soustřeďuje jen na to, co je pro něj nejdůležitější, tedy fotbal a rodina.

Zdroje: iDNES, Facebook, Daily Mail, CNN Prima news

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články