Courteney Cox alias Monica z Přátel dospěla k zásadnímu rozhodnutí ohledně svého obličeje. Už bylo na čase

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Cox COURTENEY
Zdroj: Profimedia

Americká herečka Courteney Cox je v našich končinách známá především jako lehce ztřeštěná perfekcionistka Monika Geller ze seriálu Přátelé. Když se ale člověk podívá na její tvář, známou seriálovou postavu tam hledá už jen velmi obtížně. Herečka proto nyní dospěla k zásadnímu rozhodnutí.

Od první klapky slavného amerického seriálu o partě šesti přátel uběhlo už neuvěřitelných osmadvacet let. Představitelce Moniky bude za dva roky už 60.

Čas letí strašně rychle

Sama herečka v rozhovoru pro The Times uvedla, že na samotném čísle není nic špatného, ale že jí to přijde zkrátka neuvěřitelné, neboť se stále cítí velmi mladě.

„Je tak těžké to vůbec slyšet nebo říct. Prostě tomu nemůžu uvěřit. Čas běží tak rychle,“ vysvětlila. Pravdou ovšem je, že Cox měla dříve problém své stárnutí přijmout, což nakonec potvrdila i ve výše zmíněném rozhovoru.

Snaha o mladou tvář se jí vymstila

„Měla jsem období, kdy jsem pozorovala, jak rychle se měním a jak najednou vypadám starší. Celá dlouhá léta jsem se pak honila za mladistvým vzhledem bez vrásek,“.

To se jí na jednu stranu podařilo, na druhou stranu se to neobešlo bez „vedlejších efektů“, jako je ztráta mimiky v obličeji i změna celého výrazu tváře.

Ačkoliv jí na to mnoho blízkých lidí upozorňovalo, představitelka Moniky si nechtěla nechat říci a svůj obličej dále trápila botoxem a různými obličejovými výplněmi.

S botoxem je údajně konec

„Jednou přišel den, kdy jsem porovnávala fotografie z minulosti s těmi ze současnosti a uvědomila jsem si, o čem to moji přátelé celou tu dobu mluvili,“ popsala deníku své prozření.

Odhodlala se tak k radikálnímu rozhodnutí. „Musím přestat. To je prostě šílené (…) Vypadám opravdu divně s injekcemi. Věci, které jsem si udělala s obličejem, bych už teď neudělala,“ dodala pro The Times.

Nezbývá jen doufat, že jí toto odhodlání vydrží a k dalším kosmetickým úpravám už se více uchylovat nebude.

Zdroj: English.elpais.com, Thetimes.co.uk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články