Co dnes dělá Kevin ze Sám doma? Macaulay Culkin je dvojnásobným otcem a pracuje v marketingu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Macaulay Culkin
Zdroj: Shutterstock

S vánočním obdobím si většina z nás spojí film Sám doma. Hlavní roli si v tomto snímku zahrál Macaulay Culkin, který byl v té době považován za jednoho z nejúspěšnějších dětských herců všech dob. Co dělá dnes? Herectví se věnuje už jen příležitostně.

Ve velkém filmu se naposledy objevil v roce 2007. Tehdy si zahrál roli Jamese ve snímku Snídaně po sexu. Poté začal pracovat jako DJ v nočním klubu v New Yorku. Dnes dělá v marketingu. Jeho cesta životem byla ale trnitá, a bohužel se na ní nevyhnul ani drogám.

Začal kariéru příliš mladý

Hvězda světového formátu se z něj stala v jeho pouhých deseti letech. Podle mnohých začal svou kariéru příliš brzy. A bohužel se to na něm podepsalo. Macaulay totiž se slávou definitivně přišel o normální dětství.

Mezi roky 1994 a 2003 se snažil veřejnosti vyhýbat. Od hraní ve filmech si chtěl odpočinout. Tehdy začaly jeho psychické problémy, uvádí Expres FM.

V 18 letech se herec poprvé oženil. Jenže v roce 2000 ho čekal rozvod, který s ním hodně zamával. Následně začal v roce 2002 vztah s herečkou Milou Kunis. Během vztahu s ní bojoval se závislostí na alkoholu a později i s drogami. Nikdy se ale neléčil, dokázal se z problémů nakonec dostat sám. I když mu to dlouhé roky trvalo.

Dvojnásobný otec

V březnu letošního roku se objevila informace o tom, že se současné partnerce Culkina narodil druhý syn. Páru se podařilo těhotenství i porod Brendy Song utajit. Se svou snoubenkou herec vychovává už jednoho syna, kterému jsou dva roky.

Starší syn dostal jméno Dakota. Mladší se jmenuje Carson. Letos na začátku prosince se rodina vůbec poprvé ukázala na veřejnosti ve čtyřech. Své syny předvedli Macaulay s Brendou na ceremonii v Hollywoodu.

Herec si v životě prošel mnoha strastmi a musel bojovat s nejednou překážkou. V současné době má ale stabilní vztah, dělá to, co ho baví, a věnuje se naplno své rodině. Vše, co ho v životě potkalo, z něj udělalo člověka, kterým dnes je.

Zdroj: Super, Expres FM, iDNES, CNN Prima NEWS

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články