Christina Aguilera překvapila fanoušky v kostýmu Cher. Zpěvačku vždy obdivovala

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Cher
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.

Zpěvačka Cher má za sebou velké množství úspěchů. Stala se inspirací pro mnohé hvězdy, poctu jí mimo jiné nedávno složila například i Christina Aguilera.

V roce 2010 se obě zpěvačky setkaly ve filmu Varieté. Už tehdy Aguilera svou pěveckou kolegyni velmi obdivovala. To, že mohla stát po jejím boku, pro ni byl splněný sen.

„Slíbila jsem dokonce, že klidně vypiju vodu z její vany, až se vykoupe. Udělala bych cokoliv,“ citoval tehdy server iDNES Christinu, když usilovala o to, aby Cher ve filmu hrála. A svá slova by nejspíš ani dnes nevzala Aguilera zpět.

Na její poctu napodobila její vzhled

Aguilera nedávno sdílela na sociální síti několik fotek, na kterých je zpěvačce až nápadně podobná. V popisku pak uvádí, že pro ni bylo ctí s Cher spolupracovat a že jsou její písně něčím úžasným.

„Cherino poselství prostřednictvím její hudby zanechalo ve světě trvalou stopu. Nikdo nikdy nedokáže to, co ona. Láska a respekt, který k tobě chovám, jsou nekonečné,“ uvedla Aguilera.

„Je to dokonalé. Tohle se ti povedlo, vypadáš úžasně. Obě dvě jste skvělé zpěvačky i velké osobnosti,“ vzkázal pod fotkami Christině jeden z fanoušků.

Nové vánoční album

Samotná Cher v současné době dokazuje, že má ještě světu co ukázat. Nedávno vydala nové vánoční album s názvem Christmas. Je na něm celkem 13 písniček, z nichž jsou 4 originály, zbytek potom přezpívané vánoční klasiky, píše Music Row.

Pro samotnou Cher bylo největším splněným snem nahrát jednu z písní společně se Steviem Wonderem. Jedná se o duet What Christmas Means to Me, který je také na albu k poslechnutí.

Zdroj: Facebook, Music Row, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články