Chris Hemsworth byl ze setkání s Bradem Pittem nervózní. Jednoho ze svých synů pojmenoval po Pittově postavě z filmu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Chris Hemsworth
Zdroj: Profimedia

Chris Hemsworth je uznávaný sympatický herec, který se rozhodně může srovnávat s velkými hvězdami. Přesto k nim má ale respekt. K jedné konkrétní ještě daleko větší než k ostatním. V minulosti přiznal, že měl velký strach ze setkání s Bradem Pittem.

„Když se mě můj agent ptal, zda jsem už měl tu příležitost se s ním setkat a potřást si s ním rukou, byl jsem vyděšený. Nedokázal jsem si danou situaci představit,“ svěřil se Hemsworth v jednom z nedávných rozhovorů s tím, že byl před setkáním s Pittem velmi nervózní.

Pojmenoval po něm syna

Brad Pitt byl pro Hemswortha vždy vzorem. Některé postavy, které si herec zahrál, na něj zapůsobily opravdu velmi výrazně. Jednoho ze svých synů dokonce pojmenoval Tristan, a to konkrétně podle role, kterou si Brad Pitt zahrál ve snímku Legenda o vášni.

Tristan přišel na svět v roce 2014. Narodil se jako jedno z dvojčat, jeho bratr dostal jméno Sasha. Společně s partnerkou má herec ještě o 2 roky starší dceru, která se jmenuje India.

Přátelské setkání

Ačkoli se setkání s Pittem Hemsworth bál, nakonec vše proběhlo ve velmi přátelském duchu a oba herci zjistili, že toho mají opravdu hodně společného.

„Před setkáním jsem byl hrozně nervozní. Chtěl jsem mu jen potřást rukou, ale nějak se to zvrtlo. Když jsem ho viděl, přátelsky jsem ho objal,“ popsal první setkání s legendou herec. Doplnil, že se tomu s Bradem oba zasmáli a atmosféra se velmi rychle uvolnila.

Kromě toho, že spolu samozřejmě řeší pracovní a herecká témata, spojuje je údajně také láska k jízdním kolům, o kterých si povídali dlouhé hodiny. Nakonec tak nervozita, kterou Chris Hemsworth pociťoval, opadla velmi rychle.

V současné době se Chris zaměřuje především na sebe a na své zdraví. Od herectví se rozhodl si vzít pauzu, protože má strach z Alzheimerovy choroby ke které má po rodičích velké předpoklady.

Zdroj: Vanity Fair, Fandom Wire, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články