Vladimír Polívka nejspíše našel tu pravou. Se sympatickou blondýnou Magdou vypadají stále zamilovaně

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Vladimir Polivka
Zdroj: Profimedia

Vladimír Polívka září po boku své přítelkyně Magdy, kterou poprvé ve společnosti ukázal minulý rok v říjnu. Že jim to nejspíše klape, ukázal o skoro rok později na premiéře filmu Slovo, kam ruku v ruce dorazili.


Syn Bolka Polívky a Chantal Poullain zdědil to nejlepší od obou rodičů, a tedy by o dívky jistě neměl nouzi. On však má již svou vyvolenou. Je jí Magda, která pracuje jako provozní restaurace.

Je podobná mamince

Když sdílel fotografii na svém instagramu, okamžitě se spustila lavina gratulací. Mnozí upozornili na skutečnost, že se jeho nová láska velmi podobá jeho mamince Chantal a že to určitě bude ta pravá.

„Teda, Vláďo! Je to moc hezká holka,“ zněl například jeden z komentářů a nebyl rozhodně ojedinělý.

Následně spolu poprvé vyrazili do společnosti, a to do Kina Lucerna. Již na první pohled bylo jasné, že jsou zamilovaní až po uši. Rozdávali úsměvy a neustále se drželi za ruce.

Již v té době se Magda znala s Chantal, a bylo tedy jasné, že se nejedná o žádný rychlý flirt, ale vážnou známost.

Vladimir Polivka s partnerkou Magdou

Vladimír Polívka s partnerkou Magdou

„Je velmi sympatická. Už se trošku známe, a jestli s námi bude trávit čas na Vánoce, poznáme se ještě víc. Je mi hrozně sympatická a je vidět, že se milují. Je to krásné,“ vyjádřila se již loni sama Chantal pro Expres.

A láska jim vydržela a vypadá to, že jsou stále stejně zamilovaní jako před rokem.

Nespustili ze sebe oči

Zamilovaná dvojice dorazila opět do Kina Lucerna, tentokrát na premiéru filmu Slovo. Kdybyste nyní porovnali fotky z minulé návštěvy Lucerny před rokem, našli byste jediný rozdíl – Magdiny vlasy.

Zatímco minule měla sympatická blondýna vlasy vyžehlené, nyní je měla zvlněné. Jedná se ale o jediný rozdíl oproti předchozímu roku, protože na dvojici byste ten rok vztahu nepoznali.

Nespustili ze sebe oči a jejich doteky naznačovaly, že jsou stále zamilovaní až po uši.

Možná tedy nakonec měli fanoušci charismatického herce pravdu a Magda je opravdu ta pravá. Každopádně se dá očekávat, že po zkušenosti s Karolínou Krézlovou, se kterou se po zásnubách rozešel, si dá s žádostí o ruku chvíli na čas.

Zdroje: Instagram, Expres, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články