Chantal Poullain se letos na Vánoce za rodinou nepodívá. Ani tak ale na svátky nezanevřela

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
chantal poullain
Zdroj: Nextfoto

Divadelní herečka Chantal Poullain se těšila, že se letos na svátky podívá za rodinou do Francie. Bohužel se jí to ale nakonec nepodaří a zůstává až do ledna v Čechách. Své blízké přitom už neviděla několik měsíců, nemá z toho tak velkou radost.

Nejprve se chtěla za rodinou podívat v létě. Po koronavirové pandemii byla ale letiště pod náporem cestujících a ji to trochu děsilo. Proto se rozhodla, že poletí do Francie až na podzim. To se jí ale také nepovedlo. A ani na Vánoce se z České republiky nedostane.

„Představte si, že nakonec ne. Bude to až v lednu nebo v únoru. Jsem ale v kontaktu s rodinou i tak, každý týden si voláme. Ale je pravda, že už to potřebuji. Uvidíme tedy, jestli odletím, aby se zas něco nestalo a letiště se nezastavila,“ svěřila se herečka pro Super.

Nejkrásnější dárek letos nebude

Podle Aha! si Chantal myslela, že letos si jako největší dárek nadělí to, že uvidí svou maminku. Té je 86 let a nejspíš by si také ze všeho nejvíce přála vidět svou dceru. Jenomže nakonec všechno dopadlo jinak a herečka si na tento dárek bude muset počkat i několik týdnů po Vánocích.

Herečka se podle Aha! přiznala, že svěřovat se právě dvakrát neumí. Své přátele nechce svými problémy zatěžovat. O tom, jak je jí smutno, tak s nikým příliš nemluví. Přiznala ale, že svátky bez rodiny pro ni budou náročné.

„Vánoce jsou pro mě soukromá rodinná záležitost. Jsou totiž jen dvě události, které opravdu slavím, a to narozeniny a Vánoce. Obojí je spojené s příchodem na svět, a to je pro mě tajemná, krásná věc. Vánoce jsou především setkání s rodinou a lidmi, kteří se mají rádi a chtějí být spolu,“ vysvětlila.

Vánoce jí vrací do dětství

Na Vánoce Chantal Poullain velmi ráda vzpomíná na to, jaké to bylo, když byla malou holčičkou. Jak měli doma obrovský stromek, který podle jejích slov sahal až ke stropu. Vždy prý muselo jít o pravý strom s voňavými a hustými větvemi.

I když bude letos Chantal slavit Vánoce v Česku, na tradice nezapomíná. Na jejím štědrovečerním stole nikdy nesmí chybět ryba a mořské plody. Miluje je prý nejen ona, ale také její syn.

„Miluji mořské ryby a mušle. Přesně vím, kde to v Praze koupit. Tohle jídlo potřebuji, a můj syn Vladimír Polívka také miluje mořské plody,“ prozradila v rozhovoru.

Sice tak letos nebude trávit Vánoce úplně podle svých představ, rozhodně ale na svátky nezanevřela.

„Respektuji tradice, ale ráda si tvořím i vlastní. Pro mě je důležité, abychom byli všichni pohromadě a aby to doma vonělo Vánocemi. Na dekorace jsem úplně zatížená, je to až kýč, ale já miluju tu vánoční atmosféru.“ svěřila se se smíchem Blesku.

Zdroj: Aha!, Super, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články