Chantal Poullain řekla, co dělá na silvestra. Mnohé z vás možná inspiruje

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Chantal Poullain
Zdroj: Profimedia

Za necelý týden jsou tu Vánoce a většina lidí už má sváteční náladu. Fanoušky samozřejmě zajímá i to, jak slaví tento den v roce některé celebrity. A tím spíše ty, které pochází z jiných zemí a mají zafixované i odlišné vánoční zvyky. K takovým patří i Chantal Poullain.

Pro bývalou manželku Bolka Polívky jsou Vánoce podle jejích slov něčím, co miluje a co pro ni znamená příležitost sejít se s nejbližší rodinou. Konečně si tak může trochu odpočinout od veškerého stresu, který během roku zažije, může na chvíli vypnout a užívat si jenom pohody.

A že má Chantal Poullain skutečně po čem odpočívat. Vedle herectví se také věnuje zpěvu, malířství, spisovatelství a fotografování. Tahle ve všech ohledech nadaná žena si tak rozhodně vánoční klid alespoň na pár dní v roce zaslouží. Jak letos svátky oslaví?

Zima není její oblíbenou dobou

Ačkoli zpěvačka přiznává, že miluje Vánoce, podle všeho je pro ni nejoblíbenějším obdobím jaro, nikoli zima. Uvědomila si to především v covidové době, kdy s rodinou odjela na venkov. „Ta doba mi hodně dala, přestože pracovně mi i hodně vzala. Odjeli jsme do Olšan. Uvědomila jsem si, že už dlouho jsem nebyla na venkově,“ svěřila se v rozhovoru pro idnes.cz.

„Jaro je moje nejoblíbenější roční období. Na podzim sice listí mění barvy, ale příroda umírá. Miluju, když příroda ožívá. Ráno jsem se probouzela a myslela si, že mi zvoní budík,“ zasmála se s tím, že si později uvědomila, že to byli jen zpívající ptáci.

Každé roční období je ale podle Chantal něčím krásné a ona se snaží vždy a ve všem vidět něco pozitivního. A tak, ačkoli zimu jako takovou moc nemusí, na Vánoce se každý rok těší. I letos tak má již pravděpodobně přes všechny povinnosti i napečeno a domov provoněný skořicí.

Na tradicích lpí celá rodina

„Miluji oslavy narozenin a vánoční svátky. Miluju vánoční atmosféru. Vánoce, to je pro mě rodina a tradice. Doba, kdy jsme všichni spolu. Syn Vladimír velmi dbá na tradice a jsem ráda, že je takový,“ vypráví herečka, pro kterou je rodina vším a právě v této době si ji může užívat naplno.

„Jednou nás moje sestra pozvala, abychom Vánoce strávili s ní u moře. Úžasný ostrov, pokoje na pilotech, ze kterých se šlo rovnou do vody. Ale Vladimír řekl: Vánoce na písku? Blázníš? Jestli chceš, tak jeď, ale já chci trávit svátky doma. Takže ne. Než trávit Vánoce někde v hotelu, to jsme raději doma,“ dodává.

Na druhou stranu silvestr prý Chantal moc nemusí. Přiznala se, že ho obvykle celý prospí. Jestli tomu tak bude i letos, se teprve uvidí, jisté ale je, že Vánoce si s rodinou užije naplno a už teď se těší na skvělou atmosféru pod vánočním stromkem.

Zdroj: idnes.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články