Chantal Poullain popsala své fenomenální vánoční jídlo i seznámení s Bolkem Polívkou. Měl v něm roli alkohol

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
chantal poullain
Zdroj: Profimedia

Chantal Poullain zavzpomínala v pořadu 7 pádů Honzy Dědka na své začátky s komikem a hercem Bolkem Polívkou. Kromě jiného prozradila své plány v případě dalšího lockdownu.

Chantal chtěla v prvním lockdownu pomáhat ostatním, a proto se ptala v nemocnici, jestli by nemohla dělat řidičku sanitky. K tomu je však zapotřebí zdravotní škola, kterou Chantal nemá. I tak ale chce lidem pomáhat a držela by je podle svých slov v sanitce jen za ruku.

Její otec si s Bolkem hned padl do noty

V rozhovoru s Honzou Dědkem si Chantal zavzpomínala na doby, kdy se seznámila s Bolkem Polívkou. Svěřila se také, jak dopadlo setkání jejího otce s jeho láskou. „Já jsem Francouzka, my Francouzi jsme hovada, myslíme si, že nám každý musí rozumět. Můj otec nemluvil žádným jiným jazykem, rozčiloval se, že v cizině lidi nemluví francouzsky. Otec mi říkal, abych si vzala, koho chci, klidně Rusa, ale ne Angličana. Když jsem mu přivedla Bolka, hned se skamarádili. Bolek přinesl flašku. Hned si rozuměli,“ řekla s úsměvem Chantal. I ona ale měla problém svému muži rozumět.

Společně si zahráli například v představení Šašek a královna, ale Chantal vzpomínala, že mu nerozuměla vůbec nic. „Nerozuměla jsem mu vůbec. Jen jsem na něj koukala a říkala jsem si, k**va, co říká. Sakra, co říkáš? Na začátku to bylo takhle. Ale potom už jsem začínala chápat,“ smála se herečka.

S Bolkem Polívkou mají syna Vladimíra, který také fušuje do herectví. Vidět ho můžete nejen ve filmech a divadle, ale také v televizních seriálech. „Vladimír říká, že kdybych ho učila česky, tak dodnes dělá jenom pantomimu,“ řekla nakonec Chantal.

Vánoce bude trávit se svým synem

Chantal pro super.cz nedávno přiznala, kde bude trávit vánoční svátky. „Budu je jako klasicky trávit se synem Vladimírem. Chtěla přijet i moje sestra, ale za této situace to asi nebude riskovat. Budeme jako každý rok doma.“ Už měla dokonce možnost poznat jeho novou přítelkyni.

Navíc její syn má svou tradici, kterou rozhodně nebude opouštět. „Vladimír dodnes staví betlém, už od dětství. To je prostě jeho,“ práskla na něj Chantal. Vladimír před nedávnem přiznal, že má novou známost. Bude s ním trávit Vánoce?

„Doufejme. Je velmi sympatická. Už se trošku známe, a jestli s námi bude trávit čas na Vánoce, tak se poznáme ještě víc. Je mi hrozně sympatická a je vidět, že se milují. Je to krásné,“ má ze svého synka radost šansoniérka a herečka. Ta se také těší na to, až bude zase vyvářet.

„Dělám svůj vyhlášený bramborový salát a k tomu ryby z moře. Druhý den připravuji kachnu na medu a potom beef bourguignon a ještě krevety flambované na whisky, to jsou mé speciality,“ uvedla herečka, ke které by rád zašel na vánoční večeři každý, kdo má rád jinou než českou kuchyni.

Zdroj: super.cz, 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články