Cersei z Hry o trůny zveřejnila fotku hned po probuzení. Po ránu byste se jí lekli i vy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
hra o truny
Zdroj: Profimedia

Lena Headey se do paměti všech fanoušků zapsala jako prohnaná Cersei Lannister ze seriálového hitu Hra o trůny. Pro herečku to byla klíčová role, která jí přinesla obrovskou slávu. Sympatická herečka ale odhalila, že se svým vzhledem nebyla vždycky spokojená.

S hrůzou by se dalo říct, že talent Leny Headey by nikdy nemusel být znám. Malá Lena chtěla být původně kadeřnicí, ale kvůli herectví nakonec studium nedokončila. V jedné školní divadelní hře ji totiž objevil castingový agent, který ji angažoval do filmu.

Dokonalá mrcha

Hrála třeba i po boku Anthonyho Hopkinse, ale největší sláva přišla až v roce 2011, když byla obsazena do role Cersei Lannister. Ta byla jednou z nejzápornějších postav seriálu Hra o trůny, ale herečka ji ztvárnila dokonale.

Nad její prohnilou povahou zůstával občas rozum stát, ale i díky ní byl seriál tak moc oblíbený.

Když byla v roce 2019 odvysílána poslední série, herci se konečně mohli svěřit, zda jsou s finále seriálu spokojeni. Lena Headey moc spokojená nebyla, paradoxně jí ani nevadilo, že její postava zemřela. Právě smrt Cersei se jí ale nelíbila, doufala, že ji potká zajímavější smrt, než že ji rozdrtí strop.

Pro lidi byl její vzhled zklamáním

Cersei byla od začátku brána jako pořádná mrcha, která spoustu seriálových postav uchvacovala svým vzhledem. Sama herečka ale uvedla, že během natáčení potkala spoustu lidí, kteří s jejím vzhledem nebyli úplně spokojeni.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lena Headey (@iamlenaheadey)

Prý spoustu lidí očekávalo, že v reálném životě bude stejně krásná jako v seriálu.

Jeden novinář prý na jedné tiskové konferenci řekl, že je pro něj její skutečný vzhled velkým zklamáním. Nelíbilo se mu, že původní barva vlasů herečky je hnědá, kdežto v seriálu nosí blond paruku. Pro herečku, která v té době byla v sedmém měsíci těhotenství, to prý byla velká lekce.

Umí si ze sebe udělat legraci

Dnes už si z neomalených lidí Lena Headey nic nedělá. Přestože si velmi střeží soukromí, na Instagramu klidně ukáže fotku, která má do dokonalosti daleko.

Po ránu ale nikdo nevypadá dokonale a herečka jen dokazuje, že i jí byste se klidně mohli leknout. Když ale chce, dokáže se vyšvihnout stejně jako královna Cersei.

Autor: Barbora Turková


Související články