Čarodějka z filmu Harry Potter a Ohnivý pohár ukázala těhotenské bříško. Fanouškům prozradila i termín porodu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Harry Potter film
Zdroj: ©Warner Bros/Courtesy Everett Collection

Skoro každý si pamatuje mladé čaroděje z oblíbené čarodějnické ságy o Harrym Potterovi. Tito herci už však mají ten pravý čas na to, aby se stali rodiči. A přesně to se aktuálně děje. Poté, co se před nedávnem pochlubil svou dcerou Rupert Grint, informovala o velké novince i další herečka ze známé ságy.

Afshan Azad je britská herečka a modelka. Nejvíce se proslavila díky roli Padmy Patilové ve filmové sérii o Harrym Potterovi, kde se začala objevovat počínaje rokem 2005 a filmem Harry Potter a Ohnivý pohár. Zajímavostí je, že na konkurz do známého filmu šla jen pro zábavu. A vyšlo to!

Herečka bude maminkou

Afshan Azad přišla s velkou novinkou. Se svým manželem Nabilem Kazim čeká miminko a nádherné fotografie před nedávnem sdílela na svém instagramovém profilu. Za partnera se provdala v roce 2018 a po třech letech se rozhodli o rozšíření rodinky.

Obrázky, které herečka sdílela, jsou krásné a přišly společně s krásným oznámením o tom, kdy se má malý drobeček narodit. Předpokládaný termín porodu je v červenci a Afshan dospěla do neuvěřitelné krásy. Těhotenské bříško jí doopravdy sluší a je jasné, že bude skvělou matkou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Official Afshan (@afshanazad)

Fanoušci známé herečky na nic nečekali a pod příspěvek psali velké gratulace. Herečka se k reakcím vyjádřila: „Děkuji každému za krásné komentáře. Přečetli jsme si všechny vaše komentáře a jsme stále unešení z krásných reakcí.“

Dodala také, že jí právě odstartovalo stresové období, kdy musí pro miminko sehnat vše potřebné. S fanoušky na sociálních sítích komunikuje ve velkém, a proto se zeptala na rady, kde sehnat to nejlepší vybavení.

Obrovská radost

Velké množství čarodějů, se kterými si měla herečka možnost ve filmu zahrát, zareagovalo na oznámení těhotenství nadšeně. Samotná Bonnie Wright, známá jako Ginny Weasley, dodala: „Jsem tak šťastná! Toto dítě má ty nejlepší rodiče.“

Pamatujete si na Seamuse Finnigana, který patřil k Harryho kamarádům? Tak i ten se před nedávnem stal rodičem. Se svou partnerkou Shannon McCaffrey přivítali na svět chlapečka Coopera Michaela.

Herečce přejeme hodně štěstí a těšíme se na fotky s miminkem.

Zdroj: Cinema Blend
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články