Carmen Electra si v 50 založila profil na OnlyFans. Odvážné fotky sdílet nebude, nechá si platit za make-up tutoriály

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
carmen electra
Zdroj: Profimedia

Carmen Electra začínala jako striptérka, nejvíce ji ale proslavila role ve světoznámém seriálu Pobřežní hlídka. Právě tady vynikla jako plavčice, na kterou byla radost pohledět především ve chvíli, kdy běžela ve zpomaleném záběru po pláži. Dnes je herečce a modelce 50 let, stále ovšem vypadá skvěle.

V 90. letech byla doslova módní ikonou. I dnes je ale mezi řadou fanoušků velmi oblíbená, a za její fotky jsou dokonce ochotní si zaplatit. Umělkyně si totiž nedávno založila profil na OnlyFans, což je platforma s obsahem, který se ukáže pouze předplatitelům.

Na instagramu má skoro jeden a půl milionu sledujících, přesto se rozhodla vytvořit si další sociální síť, kde navíc za zveřejněný obsah získává velké peníze. Právě na instagramu se pochlubila informacemi a odkazem na svůj nový profil.

Nebojí se odhalit

S odhalováním vlastního těla neměla Carmen Electra problém nikdy, což je vzhledem k její původní profesi poměrně jasné. Na OnlyFans přidávají fotky z velké části ženy, především modelky, a dá se čekat, že jde o snímky, na kterých jsou lidé oblečeni jen spoře.

Právě proto se za přístup k obsahu měsíčně platí. Po spekulacích potvrdila založení profilu na sociální síti i Carmen. „Měla jsem pocit, že do tohohle zkrátka musím jít. Konečně si můžu šéfovat sama, aniž by nade mnou někdo stál a říkal mi, co mám dělat nebo co smím a co nesmím odhalovat,“ svěřila se.

Přislíbila ovšem, že se bude jednat ve velkém především o videa s návody na líčení a fotky, které budou ve vší počestnosti. Někteří fanoušci si to ale nemyslí, protože zájem o její obsah bude obrovský a ona si něco málo přivydělá.

Už na instagramu ukázala příliš

Že uživatelé budou na OnlyFans vyhledávat spíše její odhalenější fotky, se dá očekávat, ani na svém instagramu se totiž nedrží úplně na uzdě. Některé snímky jí dokonce aplikace smazala, jiné musela částečně cenzurovat. Je proto jasné, po čem lidé na placené platformě půjdou.

„Lidé si stejně s vašimi fotkami budou dělat, co chtějí,“ uvedla. „Když už to tak je, podle mě je rozhodně lepší mít to pod kontrolou a v souladu s tím, jak to sama cítím,“ dodala. Ve svém věku je na sebe podle všeho hrdá, má k tomu ale důvod.

Před lety okouzlovala televizní diváky u Pobřežní hlídky, dnes je může okouzlovat na OnlyFans. Postavu na to rozhodně má, sebevědomí také. A podle některých bude i za deset let pořád stejně dokonalá, protože některé hvězdy jednoduše nestárnou.

Zdroj: iDNES, Žena Aktuálně, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články