Bývalka Johnnyho Deppa vypadala neuvěřitelně i v mládí. Takto Vanessu Paradis ještě neznáte

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vanessa Paradis
Zdroj: Oleg Nikishin / Shutterstock.com

Být dítětem slavné celebrity může přinášet nejrůznější úskalí. Již od narození se objevujete na titulních stránkách magazínů, jste sledováni na každém kroku a veškerá vaše činnost je pro publikum zajímavá. Podívejte se, jak to v mládí slušelo Vanesse Paradis, která na svět s hercem Johnnym Deppem přivedla šikovné potomky.

Vanessa Paradis je francouzská zpěvačka a herečka. Ve čtrnácti letech se proslavila písní „Joe le taxi“, kterou zná snad úplně každý. Zahrála si také v několika filmech a obdržela nespočet ocenění a nominací.

Život se známým hercem

Francouzská herečka za svůj život prošla velkou proměnou. Již v mládí vypadala krásně a neskonalá krása jí zůstala dodnes. Zatímco se jí dařilo v hereckém a pěveckém životě, v tom osobním to trochu skřípalo.

Vanessa za svůj život vystřídala několik mužů. Kdo ví, zda po tom toužila, ale po jejím boku se vždy objevovala nějaká známá osobnost. Jejím prvním partnerem byl Florent Pagny, později pak Lenny Kravitz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený nostalgia baby ? (@nostalgicctimes)

Po rozchodu s Lennym se seznámila se Stanislasem Merharem, s nímž žila do té doby, než potkala muže, se kterým by chtěla žít snad každá žena. Vanessa se seznámila s Johnnym Deppem a tuto šanci si rozhodně nemohla nechat ujít.

S Johnnym vydržela snad úplně nejdéle. Čtrnáct let vztahu ukončili v roce 2012. Mezi tím stihli na svět přivítat dva potomky, dceru Lily a syna Johna. Lily pokračuje ve stopách rodičů a je herečkou. Naposledy byla k vidění ve filmu Dreamland.

V čem je problém?

Po Johnnym se vdala za Benjamina Biolayae. Ani tam jí ale bohužel štěstíčko nepřálo a vztah dlouho nevydržel.

V roce 2016 se pochlubila dalším partnerem. Tím je Samuel Benchetrit, se kterým tato kráska aktuálně žije. Snad jim bude ve vztahu přát štěstí a společně vydrží až do smrti.

Dcera Lily se v minulosti pochlubila tím, jak se k výchově staví její slavní rodiče. Sama řekla, že rodiče na ní nikdy nebyli přísní. Vždy jí prý také věřili a nechali veškerá rozhodnutí na ní. Ve svém mladém věku už se stihla ukázat na titulní stránce časopisu Vogue, což je doopravdy velký úspěch.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články