Bývalka Bradleyho Coopera o sobě dává vědět. Na sociálních sítích se ukázala v odvážném modelu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Bradley Cooper
Zdroj: vipflash / Shutterstock.com

Irina Shayk není jen bývalka hollywoodského herce a krasavce Bradleyho Coopera, ale také velmi úspěšná modelka, která se i po narození dcery rychle vrátila do práce. O tu nemá nouzi ani v momentální neutišitelné situaci a její poslední snímky odhalují téměř vše.

Irina Valeryevna Shaykhlislamova je ruská modelka a herečka, která se narodila v roce 1986 v Sovětském svazu.
Studovala marketing, ale příliš ji to nebavilo, a tak se se svou starší sestrou rozhodla jít na kosmetickou školu, kde si jí všiml modelingový agent.

Stala se z ní úspěšná modelka

V roce 2004 vyhrála soutěž Miss Čeljabinsk a o rok později začala jako devatenáctiletá modelka pracovat v Paříži.

Byla poměrně úspěšná a v roce 2007 se stala tváří značky Intimissimi a také debutovala na obálce prestižního časopisu Sports Illustrated.

Do povědomí široké společnosti se dostala především jako partnerka jednoho z nejlepších fotbalistů všech dob Cristiana Ronalda.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený irinashayk (@irinashayk)

Proslavila se díky vztahu s fotbalistou

Randili spolu dlouhých pět let. Po rozchodu v roce 2015 však dlouho nesmutnila a za pár měsíců tvořila pár s neméně krásným hercem Bradleym Cooperem.

Byli považováni za jeden z nejkrásnějších a zároveň nejidyličtějších párů Hollywoodu. V roce 2017 se jim narodila dcera Lea De Seine.

Když v roce 2019 oznámili rozchod, pro mnohé to byl šok. Slavný pár ale zachoval dekorum a všechny záležitosti řešil hlavně kvůli dceři v klidu a stranou médií.

Rozhodně má pořád co ukazovat

Ačkoliv je momentálně modelka sama, rojí se kolem ní mnoho spekulací, které se týkají návratu k Bradleymu nebo vztahu s jiným mužem.

Slavná pětatřicetiletá modelka však nenechává chladnými ani své fanoušky na sociálních sítích. Na jednom z posledních snímků se dost odvázala, když ukázala jeden z velmi odvážných modelů, který zkoušela pro módní značku Mugler. Na jejím těle byste rozhodně nenašli ani gram tuku.

Zdroj: Instagram Iriny Shayk
Autor: Karolína Stoczková


Související články