Bývalá účastnice SuperStar se obula do poroty letošního ročníku. Konečně někdo řekl, jak to doopravdy je

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
leona senkova
Zdroj: Profimedia

Leona Šenková se sice v pěvecké soutěži SuperStar neumístila na prvních místech, i tak se ale zapsala do paměti mnoha lidem a také porotě, protože byla výraznou postavou první série Česko Slovenské SuperStar.

Zpěvačka Leona Šenková po letech vyjádřila svůj názor nejen na porotu, ale také na mladé talenty, u kterých sice jde o zpěv, podle zpěvačky je ale na prvním místě hlavně vzhled nebo jejich životní příběh. Dnes už by do podobné soutěže vůbec nešla právě kvůli hodnocení poroty.

Letošní porota kvalitu nezvedla

V porotě za dob její největší slávy seděl z letošního sestavení pouze Pavol Habera. Leoš Mareš byl tehdy moderátorem pořadu a Monika Bagárová, která je dnes oblíbenou zpěvačkou, stála stejně jako Leona před branami samotné soutěže. V letošní porotě je navíc Patricie Pagáčová, která je ale herečkou, a také Marián Čekovský.

Leona se dostala do povědomí především hloubkou a sílou svého hlasu, sama ale pozoruje, jak se kvalita soutěže změnila, a to k horšímu. „Nechci se dotknout poroty, proti nikomu nic nemám, ale přijde mi neprofesionální v tom, že tam usedají lidé, kteří by měli být motivací pro mladou generaci, a oni si ze soutěžících dělají spíš legraci a zesměšňují je.“

„Kolikrát jsem viděla, že vyhodili někoho s dobrým hlasem, ale pak přišla nějaká holčina, která kňourala a šla dál. Chtěla bych, aby se ta soutěž vrátila do nějaké úrovně s lidmi, jako byl Eduard Klezla, Gábina Osvaldová, Ondřej Soukup a další takoví umělci,“ uvedla Leona pro ŽivotvČesku.cz.

Ocenila také Haberu, kterého označila jako legendu a výborného textaře. Porota je ale dnes poskládaná hlavně z lidí, kteří zpěvu tolik nerozumí. Mezi porotce takové soutěže by tedy neměla patřit Pagáčová. Ale ani Bagárová nedostala zrovna hezké hodnocení od bývalé účastnice této soutěže.

Porota netuší, co je kritika a co je už pro zpěváka urážlivé

Leona se vyjádřila především k ženské části poroty, o které si myslí, že tam nemá co dělat. Ani jedna z dotyčných dam pro ni nejsou vzorem a má na ně vyhraněný názor. „Děvčata jsou v porotě spíš na ozdobu. Kdybych tam teď přišla, tak bych si od nich nenechala poradit ohledně hudby,“ nebrala si servítky zpěvačka.

„Pro mě by motivací a vzorem nebyly. Já proti nim nic nemám, s Monikou jsem byla v jedné soutěži, ale není to pro mě pěvecký vzor. Proti Patricii taky nic nemám, my spolu děláme jednu akci a je to fajn holka, ale též je to jako kdybych šla do poroty herecké soutěže,“ dodala Leona.

Takové celebrity, jako jsou právě Pagáčová nebo Bagárová, by se měly věnovat jedné činnosti, ve které jsou úspěšné. „Většinou zpěvák umí i hrát a naopak, jsme komedianti pro všechno, ale stejně je vždy jedna věc, která nám jde nejlépe a té bychom se měli držet,“ vyjádřila se zpěvačka, o které dnes ale není už tolik slyšet.

Zdroj: ŽivotvČesku.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články