Bývalá mluvčí Karla Gotta se věnuje moderování a pracuje pro Dagmar Havlovou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Aneta Stolzova
Zdroj: Profimedia

Aneta Stolzová pracovala dlouhé roky jako tisková mluvčí Karla Gotta. Za tu dobu se s ním sblížila a byl pro ni víc než jen zaměstnavatel, brala ho jako blízkého přítele. Jeho smrt proto nesla velmi těžce. Nakonec se vrátila k moderování a dnes pracuje pro Dagmar Havlovou.

„Byla to komunikace v osobní krizi, neboť my jsme s Karlem nebyli jen spolupracovníci, ale sedli jsme si i lidsky, takže jsme měli k sobě i s našimi rodinami blízko,“ citoval v roce 2021 slova Stolzové server Kafe.

Předat veřejnosti veškeré informace o Gottově smrti, přitom ale co nejvíce zachovat soukromí rodiny, nebyl snadný úkol. Sama Stolzová na Mistra vzpomíná jako na člověka, který byl milý, upřímný a uměl ji za každé situace rozesmát.

V životě to neměla snadné

Aneta Stolzová si v životě prošla mnoha těžkými chvílemi. Její dcera Natálka prohrála boj s nádorovým onemocněním a ona tak přišla o dceru.

„Vyrovnání se s osudem a smíření je strašně těžká věc, zkouška každého rodiče. Kéž by nikdo nemusel zažít pocity bezmoci, když mu lékaři oznámí diagnózu, která je tak nejistá, ba co hůř fatální,“ posteskla si v roce 2021 v rozhovoru pro Maminku.

Server zároveň prozradil, že se pár dní po smrti Karla Gotta narodilo jeho mluvčí miminko. S partnerem se holčičce rozhodli dát jméno Amálie Karla, aby tak uctili zpěvákovu památku.

Spolupráce s Havlovou a návrat k moderování

V září roku 2022 začala Stolzová spolupracovat s Nadací Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. „Na starosti budu mít marketingové a fundraisingové aktivity Nadace a podílet se rovněž budu i na dalších projektech,“ prozradila tehdy.

Doplnila, že zkušenosti s prací pro Karla Gotta nikdy nezapomene, a i díky nim může být nyní užitečná dalším lidem. Od října stejného roku pak začala mluvčí pracovat také jako moderátorka, a to konkrétně pro pořad Po pravdě.

„Cílem našeho pořadu je přinášet rozhovory s lidmi, kteří prožili zajímavý, mnohdy těžký životní osud a o svůj příběh se chtějí podělit s ostatními. Naši hosté jsou, troufám si říct, hrdinové doby,“ popsala Stolzová.

Zdroj: Super, Kafe, Lifee, Maminka

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články