Bývalá miss Monika Žídková vypadá pořád skvěle. Dnes je úspěšnou političkou

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Zidkova Monika
Zdroj: Nextfoto

Od doby, kdy byla Monika Žídková zvolena Miss České republiky, už nějaký ten čas uplynul. Přesto stále vypadá skvěle. Na dobu, kdy se živila modelingem, vzpomíná ráda. Nyní se ale její pole působnosti posunulo někam úplně jinam, a to do komunální politiky.

Snad žádná dívka nemá tolikrát potvrzeno, že je tou nejkrásnější, jako právě Monika Žídková. Během svého života vyhrála několik soutěží Miss.

Výhry jí daly mnoho příležitostí

Stala se například Miss Moravia, Miss České republiky, Miss Europe, Miss tisíciletí a v roce 2011 byla vyhlášena jako Nejoblíbenější miss historie.

Není proto vůbec divu, že na tuto dobu vzpomíná velmi ráda. „Tehdy se pořádaly velkolepé přehlídky, spousta akcí, mohla jsem díky tomu hodně cestovat, k čemuž bych jinak možná neměla příležitost. Dalo mi to opravdu velmi mnoho, spoustu zkušeností, kontaktů a zážitků,“ zavzpomínala pro ŽivotvČesku.

Dnes je větší konkurence

V dnešní době to podle ní mají účastnice soutěží krásy mnohem obtížnější. „Tehdy měla soutěž nějakou prestiž, ale dnes je soutěží, i na světové úrovni, mnohem více,“ vysvětlila.

Konkurenci modelkám navíc vytváří i influencerky na sociálních sítích, které k půvabné tváři navíc přidávají i atraktivní obsah.

Překrásná starostka

Konce v modelingu tak Monika rozhodně nelituje. Místo něj se vrhla do jiného oboru, který snad nemůže být víc odlišný než její původní profese.

Od roku 2006 je totiž krásná blondýnka aktivní v politice. Dokonce to dotáhla i na starostku města Kravaře, kterou byla zvolena dvakrát za sebou.

„Ta práce je taky zajímavá, každý den jiná. Obnáší to spoustu dobrého i zlého a tím, že v tomto městě, kde pracuji, žiju, tak samozřejmě chci, aby tady bylo spoustu hezkých věcí,“ vysvětlila na závěr ŽivotuvČesku.

Zdroj: Blesk, ŽivotvČesku

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články