Bývalá asistentka obvinila Kanyeho Westa z obtěžování. Není to jeho první skandál

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Kanye West Bianca Censori
Zdroj: Profimedia

Kanye West se v současné době potýká s dalším skandálem. V nedávné době byl obviněn ze sexuálního obtěžování. A to konkrétně z posílání nevhodných textových zpráv a také erotického chování při telefonátech, píše BBC.

Amerického rappera zažalovala žena, která pro něj dva roky pracovala jako asistentka. Lauren Pisciottová k žalobě za sexuální obtěžování dále přidala také žalobu za porušení smlouvy a neoprávněné propuštění.

Poznal ji na OnlyFans

O žalobě jako první informoval server TMZ. Podle toho se Pisciottová v roce 2021 živila především přidáváním obsahu na sociální síť OnlyFans. Kanye West jí nicméně nabídl práci osobní asistentky.

Pod podmínkou, že bude k dispozici 24 hodin denně, ji hudebník najal s tím, že jí bude platit milion dolarů ročně. Ona souhlasila. Zpočátku prý Westovi nijak nevadilo, že pokračuje jeho asistenka ve svých přivýdělcích na OnlyFans.

V roce 2022 ji však údajně požádal, aby svůj účet smazala. Nabídl jí výměnou za to další milion dolarů. Poté, co tak učinila, začal s ní komunikovat především přes telefon a jejich rozhovory údajně byly plné sexuálních narážek a nevhodných vět z hudebníkovy strany, popisuje The Guardian.

Peníze nikdy neviděla

V roce 2022 byla Pisciottová povýšena na šéfku personálu. Jenomže po několika měsících byla propuštěna s tím, že dostane velmi vysoké odstupné. To nicméně dodnes podle svých slov neviděla.

Nahlásila proto Westa na policii a přidala i obvinění z toho, že se k ní během telefonátů choval velmi nevhodně, dokonce prý během hovorů s ní měl i masturbovat. Hudebník situaci popírá.

Nejde nicméně v jeho případě o první podobný problém. V dubnu byl například obviněn z rasové diskriminace vůči muslimskému muži. Mnoho lidí se tak nyní i bez důkazů staví proti rapperovi a aféra bude ještě v médiích jistě hodně rozmazávána.

Zdroj: Hollywood Reporter, The Guardian, Arise, BBC, TMZ

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články