Buzz ze Sám doma se v hotelovém pokoji pokusil uškrtit svou přítelkyni. Zakrýval jí ústa, aby nemohla dýchat

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Sam doma Buzz
Zdroj: Profimedia

Všichni ho známe jako staršího bráchu Kevina McCallistera Buzze. Devin Ratray tuto svou roli nikdy nepřekonal, ačkoliv se mihl v několika seriálech. Nyní se však o něm píše zejména v souvislosti s napadením přítelkyně. Tu měl škrtit v hotelovém pokoji, obvinění už padlo.

Server Eonline.com získal policejní zprávu, v níž se o incidentu píše. Dle ní se měl dopustit napadení a ublížení na zdraví poté, co udeřil a škrtil svou přítelkyni.

Mělo se tak stát v jednom hotelu v Oklahomě, kde vyl pár ubytovaný, a to 9. prosince v ranních hodinách. Dvojice se měla rozhádat.

Když se vrátila do pokoje, napadl ji znovu

Ve zprávě oběť tvrdila, že ji čtyřiačtyřicetiletý Ratray pohodil na postel, začal ji škrtit a druhou rukou jí zakrýval ústa, aby nemohla dýchat.

ratray

Zdroj: Jason Mendez / Everett Collection

Následně ho kousla do ruky, on ji praštil pěstí do obličeje, načež spadla z postele na zem a z pokoje odešla. Na schodech se rozplakala. Poté se rozhodla do pokoje vrátit pro notebook. Přítel ji přitlačil na stůl a zranil jí paži.

To žena dle policejní zprávy vypověděla následující den po útoku. Policisté poté dorazili do hotelu za útočníkem a donutili ho odejít.

Raytrayův zástupce tvrdil, že mělo jít jen o slovní hádku, nikoliv o fyzické napadení. Více se však odmítl vyjadřovat, neřekl ani, čeho se hádka týkala, jak zveřejnil Cosmopolitan.

Autogram zdarma?

Podle jiného zdroje ale byla ale příčina hádky v tom, že pár večer potkal dvě ženy, které usilovaly o hercův autogram.

Jeho přítelkyně jim měla dát dvě podpiskarty zdarma, což se později stalo předmětem sporu.

Ratray na slávu z devadesátých let, kterou mu film Sám doma přinesl, navázat nedokázal. Objevil se ještě v epizodních rolích v seriálech Zákon a pořádek, Hawaii Five-O, Chicago Med či Spravedlnost v krvi.

Zdroj: Eonline, Cosmopolitan, Deadline

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články