Bůh sestoupil z Olympu mezi prostý lid. Pavol Habera po 40 letech cestoval metrem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Pavol Habera
Zdroj: Profimedia

Většina lidí by si na dovolené ve Francii užívala spoustu věcí, jen málokoho by ale napadlo, jak dobrodružná je cesta metrem. Pavol Habera považuje to, že po 40 letech opět vlezl do tohoto dopravního prostředku, za něco výjimečného.


Nedávno vyděsil fanoušky fotkami z nemocnice. Musel na operaci kolene, teď už je ale podle serveru Expres zcela fit a má spoustu plánů. Že je mu dobře, dokazují i jeho sociální sítě.

Mírná nejistota

Habera si v současné době užívá pobyt ve Francii a na instagramu sdílel už několik zážitků.

Nejzajímavějším se pro něj ale očividně stala jízda metrem. Na sociální síti se pochlubil fotkou, na které stojí v přeplněném vagonu a tváří se dost vyděšeně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

„Poznávání místního obyvatelstva v praxi. V metru po 40 letech. V očích mírná nejistota,“ napsal ke svému příspěvku. Z fotografie je opravdu znát, že takto necestuje příliš často.

Drahocenné rady

Je vidět, že na rozdíl od Habery jeho sledující jezdí metrem poměrně často. Proto hudebníkovi v komentářích napsali pár rad a nápadů, jak si příště cestu usnadnit. Většina lidí si však dělá z Pavola legraci.

„Možná vám měl někdo zazpívat ‚Držím ti miesto, teraz už vieš to‘. Pak byste tak vyděšeně nevypadal,“ uvažuje jedna ze sledujících. Další pak dodává: „Když si koupíte lístek, bude jízda hned méně stresující.“

Jeden z uživatelů považuje Haberu doslova za boha. „To je tak, když bůh sejde z Olympu a podívá se na zem mezi prostý lid,“ směje se. Z komentářů je vidět, že Haberovi fanoušci mají rozhodně smysl pro humor.

Na Slovensku si Habera metro bohužel neužije, pravděpodobně se jím tak ve Francii ještě párkrát sveze. Zda přidá ještě nějakou historku ze svých dobrodružných cest, to se teprve uvidí.

Pokud se ale bude řídit radami fanoušků, rozhodně se pro něj cesta metrem stane něčím, co zvládne na jedničku.

Zdroj: Instagram, Expres, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články