Britney Spears opustila za podivných okolností instagram. Její fanoušci o ni mají strach

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Spears Britney
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock

Pěvecká legenda období milénia – Britney Spears – je nezvěstná. Prozatím tedy jen na svém instagramu. Objevují se ale také hlasy, které tvrdí, že se jim popová hvězda neozývá ani v reálném světě. Mnoho fanoušků má tak o ní veliký strach. Před svým „zmizením“ totiž nebyla v nejlepší psychické kondici.

Byla mladá, krásná, talentovaná a úspěšná a měla všechno, na co jen pomyslela. To jí ale ani trochu nesvědčilo. Britney Spears to totiž nikdy neměla příliš lehké. Britney začínala svou hudební kariéru velmi brzy. Od 18 let nasbírala nespočet hudebních cen, včetně Grammy, a během své kariéry prodala přes 100 milionů desek.

Otec jí dělal opatrovníka až do jejích 40 let

Svou velkou slávu ale příliš dobře nezvládala. Trápila ji závislost na alkoholu i lécích, která vyústila až v její hospitalizaci v psychiatrické léčebně. Vzhledem k tomu, že na tom nebyla příliš dobře, její otec v roce 2008 požádal soud, aby se stal jejím opatrovníkem, čemuž bylo nakonec vyhověno.

Právě tato její životní etapa v poslední době velmi silně rezonuje nejen americkou společností. Její opatrovnictví totiž bylo zrušeno teprve před rokem. Trvalo tedy neuvěřitelných 14 let, tedy až do zpěvaččiných čtyřicátin.

Po jeho ukončení začala Spears žít svůj život opravdu „naplno“. Kromě toho, že získala kontrolu nad svými penězi, tak se také vdala, otěhotněla, bohužel také potratila, a začala být velmi aktivní na sociální síti.

Zpěvaččin zvláštní instagram

Na svůj instagram začala pravidelně vkládat lehce bizarní videa, ve kterých obvykle tancovala velmi podivné choreografie. Také velmi často přidávala snímky, na kterých byla prakticky nahá.

Mnoho lidí to bralo za jakousi výstřední „nevybouřenost“. Postupem času se však začalo velmi intenzivně spekulovat o tom, zda je zpěvačka psychicky vlastně v pořádku.

Celý strach o známou zpěvačku vygradoval v sobotu, kdy se Britney Spears ze sociálně sítě úplně zmizela, jak informoval například britský deník Metro.

Tomu navíc předcházely dvě zvláštní události. Podle deníku Daily Mail totiž na svém dnes už neexistujícím instagramovém účtu uvedla, že měla pocit, že se ji její otec snažil během opatrovnictví zabít.

Další zvláštností bylo instagramové vysílání jejího manžela Sama Asghariho. Ten se během živého přenosu bavil se svými sledujícími. Poté se obrátil na slavnou zpěvačku a zeptal se, zda by jí mohl fanouškům ukázat. Ta to ale rázně odmítla s tím, že s nimi v té chvíli mluvit nechce.

Neozývá se ani asistence

Celou situaci ještě zdramatizovalo vyjádření její bývalé asistentky Felicie Culotty. Ta webu Pagesix prozradila, že s hudební hvězdou dlouho nemluvila. Dokonce ji údajně posílá dopisy, zpěvačka však na ně neodepisuje.

Za normálních okolností by asi nikoho nepřekvapilo, že si nějaká celebrita hodlá odpočinout od sociálních sítích. Britney ale v posledních měsících opravdu nepůsobila psychicky příliš zdravě. Obavy jsou tady tak zřejmě na místě.

Zdroj: Daily Mail, Metro, Pagesix

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články